Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen 20 inches full hd...

Milyen 20 inches full hd monitort vegyek?

Figyelt kérdés

Olcsón szeretnék venni egy 20 inches full hd monitort, persze szép kijelzővel! Nem kell, hogy mindenféle extrákkal legyen felszerelve!! A márkáját rátok bízom, én nem tudom, hogy melyik a legmegbízhatóbb.


U.I. Most egy samsung SyncMaster 2043 wm-et (1680x1050)használok, már több mint 6 éve megvan. Alapvetően nincs vele baj, de van egy hibás pixele, és ha van egy megfizethető full hd-s monitor, akkor ara lecserélném!



2015. jún. 21. 13:46
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Ha olcsót szeretnél, bármelyik kulcsszavak közt felsorolt gyártó jó lesz. Vedd azt, amelyik a legjobb áron van. Alig van különbség köztük.
2015. jún. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs egy ilyen monitor ajánló hely?:D Mert biztos vagyok benne, hogy vannak selejtes szériák is. Vagy nincs?
2015. jún. 21. 13:54
 3/5 BM-Striker ***** válasza:

Mi számít neked olcsónak.


30-40 körül már vannak belépőszintű IPS paneles monitorok, amik kb mind ugyanazt tudják és anyagfelhasználásra tökéletesen elegek.

2015. jún. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
30-40 ig sztem jó ár. Konkrétumot tudsz mondani?
2015. jún. 21. 17:26
 5/5 BM-Striker ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


pl ezek jók 40 körül.

2015. jún. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!