Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ilyenkor mi a teendő?

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
270X VAPOR-X kártyám 1 hete a pcx-en csücsül, VRAM hiba gyanújával. Ők rápróbáltam egy Shadow Of Mordor-t több órán keresztül, és semmilyen hibát nem mutatott nekik, nálam meg végig csíkoztatta a képet Watch Dogs / GTA V 3 óra játék után! Na ilyenkor most mi a hibás? Driver-t újraraktam ugyanezt csinálta. Kábel kizárva. Marad az hogy átrakom másik slot-ba?

2015. jún. 23. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Marad az,hogy vidd vissza mégegyszer.
2015. jún. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Visszaküldtem forgalmazói garanciára amely 15 nap maximum. Ha ott sem találják meg a hibát, soha nem veszek több Sapphire-t.
2015. jún. 23. 14:23
 3/4 HUN_Sector ***** válasza:

Pedig a sapphire nem gyárt sz*rt.


Eredeti a leírásban említett 3 játék?


Hovatovább segíti az ügyintézést, ha akár telefonnal, de videót készítesz a hibajelenségről, vagy legalább képet. Utóbbit tudod is csatolni egy levélben.

2015. jún. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Videóm van róla, csak sajnos nincs benne hogy az adott kártya van a gépben. Tehát csak az van hogy játszom és csíkozódik a kép meg bugosodik, de az nem, hogy mutatom a gépet, hogy ez a kártya van benne. Ezt így elfogadnák szerinted? Nemtudom hogy a Shadow of Mordor eredeti-e de a Watch Dogs és a GTA V az igen
2015. jún. 23. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!