Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » USB 3. 0 PCI kártya létezik,...

USB 3. 0 PCI kártya létezik, amelyet számítógépbe téve egy USB 3. 0 ortot kapnék?

Figyelt kérdés
Ha létezik, akkor alaplaptól és processzor sebességtől függ, hogy teljesen ki tudom -e használni az USB 3.0 sebességet? Régebbi gépről lenne szó, Intel Dualcore processzorral (vagy Core2Duo, most hirtelen fejből nem tudom melyik).

2015. jún. 25. 08:23
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

PCI kártya nem létezik, PCI-E x1 kártya viszont létezik.

Ha van az alaplapodon ilyen port, akkor nem lesz gond.

2015. jún. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Ezek a PCIEX foglalatok mennyire kompatibilisek egymással? Elég sok van már ezekből mármint különféle elnevezéseken futnak.

Gondolhattam volna hogy a PCI nem elég gyors ehhez...

2015. jún. 25. 08:37
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezek vannak, ebből a nagy a jó, vagy netán mindkettő és ha igen akkor mindkettőbe ugyanannyi a kártya?

1 db PCIe x16 teljes magasságú grafikus kártya,

-(Magasság: 10,7 cm 23 cm)

1 db kisméretű PCIe x16 grafikus kártya

-(Magasság: 6,4 cm 16,8 cm)

2015. jún. 25. 08:48
 4/4 P.O.C. ***** válasza:
A PCI-E x1 kártyák bármibe működnek ami PCI-E, tehát az x4 -be x8 -ba és az x16 -ba is.
2015. jún. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!