Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Összeállítottam egy számítógép...

Összeállítottam egy számítógép konfigurációt, szerintetek jó így, vagy valamin változtatnátok?

Figyelt kérdés

Nem akarom maxon futtatni a legújabb játékokat, de azért fussanak rajta az elmúlt évek játékai. Illetve még az lenne fontos kérdés, hogy ez az összeállítás megfelelő-e, vagy sem? Passzolnak egymáshoz a dolgok?


Kép: [link]



2015. jún. 25. 11:11
 1/5 A kérdező kommentje:
A keretet nem tudom átlépni, ha esetleg valamit változtatnátok, ezt vegyétek figyelembe, köszönöm.
2015. jún. 25. 11:16
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz.


HÁZ ezekből valamelyik.


Raijintek Arcadia

Deepcool Tesseract BF

Modecom Haka

Mars Gaming MC3

Sharkoon VS4

Xigmatek Mach

Aerocool GT Advance


Chieftec CTG-500W OEM táp

Gigabyte GA-F2A88XM-DS2 alaplap

A8 7650K proci

Deepcool gammaxx 300 hűtő

2x4gb HyperX 1866 kit

WD ezex 1tb


pcx.hu oldalról írtam, bár proci az most ott pont nincs, de itt van.


compker.hu


Gépösszeszerelés nincs benne, de ilyen kategóriájú gépbe 5000Ft-ért összeszerelést kérni luxus. Nincs haverod, aki 1-2 sörért összerakja neked?

2015. jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a g3250 most 1000Ft-al olcsóbb és én beleszorítanék a keretbe egy gtx750-et amit választottál vga azt nagyon nem éri meg megvenni ez közel 2x olyan erős és sokkal jobb ár érték arányban van
2015. jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

h'at gyujtogetned sem artana szerintem


vagy marad az APU rendszer #2 +1

2015. jún. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyébként a #2-ben leírt konfighoz ha megvetted, kezdhetsz gyűjteni egy R9 280 3gb VGA-ra, ami most Gigabyte-ból 61E.

Addig a proci integrált VGA-ja is kiszolgál úgy mint az a GT730.

2015. jún. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!