Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kb 2 hetes tápom, chieftech...

Wyler kérdése:

Kb 2 hetes tápom, chieftech ctg 500w a tegnapi napon elkezdett hangoskodni, ciripelő hangot kiadni, ez miért lehet? 2 hétig tökéletesen tudtam használni, terhelés nélkül is csinálja ezt.

Figyelt kérdés
tápegység

2015. jún. 26. 08:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Érdekelne mi ez a ciripelő hang, amit többen hallanak a tápjukból.

Lakoltasd ki a tücsköt. :-D


Ha nem a rögzítés lazza, és rezonál a doboz, és nem a venti adja ki a hangot, mert magasabb fordulatszámra kapcsol, akkor garanciába vidd vissza mihamnarabb, mert ha átmegy az alaplapra és többi hardverre is...

2015. jún. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Trevor. ***** válasza:
Elvileg 14 napon belül vissza lehet küldeni, vagyis elállni a vásárlástól, ha webshopból rendelted.
2015. jún. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Vegyél egy minőségit ami sokáig jó, sajnos már kuka :(
2015. jún. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehet csak coil whine, mennyire hangos?

Egy ciripelő táp nem feltétlenül jelenti azt hogy bármi baja lenne. Mennyire hangos, milyen jellegű a ciripelés?

A Corsair tápoknál rendszeresen előfordul a halk magas frekvenciájú folyamatos sikítás, még jópár FSP tápnál is. De azért nézesd meg, esetleg ha van rá lehetőség cseréld ki.

2015. jún. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

garanciaztasd, ha vetel cseregaranciat becserelteted (ahol nem lehet ezt venni ott eroszakosan megprobalhatod csereltetni)


de ahogy irtak, viszavetezheted is (de ugytudom csak hasznalatlan eszkozt tudsz igy visszavezetni...


es egy m'eg jobb f'el'et venn'el (xfx pl.) de a ctg is jof'ele...


ugye nem pcx.hu n de lehet mashol is


CTGPS vagy CTGPA tapot vettel abban a hitben hogy az CTG tipus


nem ezek "elirasok" csak CT GPS, CT GPA

A CT a Chieftec et "jeloli" es a gps/gpa a tipus, amik nem ajanlottak, gpa (iArena) pedig a veszelyest surolja m'ar...


ezeknek nem ugyan az a belseje mint a CTG (A80 szeriaba tartozik) belseje

2015. jún. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A80-as van természetesen IArenat nem vennék. nem vészes egyáltalán a ciripelés, (gondoltam h lesz egy tücskös komment :D ) és csak a gép beindításától kb 10 percig csinálja aztán semmi. volt már számtech boltban ők semmit nem hallottak, kicsit a venti hangos de az engem nem zavar. örülnék ha ez nem jelentene gondot végre össze állt a gép, nem örülnék ha most hetekig nem tudnám használni.
2015. jún. 26. 12:09
 7/11 Trevor. ***** válasza:
Nekem is Chieftec CTG-500 tápom van, már egy éve használom és soha nem ciripel és a ventije hangtalan.
2015. jún. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem van két FSP tápom. Az egyik Halkan magas frekvencián sikít, a másik is, de az még akkor is ha a táp kivan kapcsolva.

Sőt, van egy 2006-os alaplapom, ami folyamatosan sipítozik, köszöni jól van. Van amikor "normális" ez, max idegesítő.

2015. jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha a gép kivan kapcsolva*
2015. jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, engem nem idegesít de ígyis úgyis abba hagyja 5-10 perc után, nem tudom mi lehet de akkor csak nem lesz nagy baja semminek.
2015. jún. 26. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!