Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez az SSD mennyire számít...

Ez az SSD mennyire számít jónak illetve mire jó az SSD ha azt vesszük hogy én főként játszok és szörfölök a neten?

Figyelt kérdés
[link]
2015. jún. 26. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
sokkal gyorsabban tölti be azokat a programokat amik rá vannak telepítve, a windows is gyorsabban jön be, ha ssd-re van telepítve
2015. jún. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Feleslegesen nagy! Ár/érték arányban jobban jársz egy 120-240GB-ossal...

Böngészés terén érzel majd gyorsulást illetve a rendszer és a programok indulásakor. Játékok terén max a pálya betöltésénél, bár én luxusnak érzem rátelepíteni a játékokat. Ahhoz túl drága egy ssd... (GiB/Ft)

2015. jún. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A mostani gépem elég olcsó és ha feljövök ide mondjuk nem jelenik meg a fejléc és várni kell vagy 10 másodpercet amíg betölt az oldal. Ebben is az SSD segít vagy mi lehet a baj? Én valami olyat szeretnék a PC-be amitől minden gyors. :)
2015. jún. 26. 10:26
 4/10 anonim ***** válasza:

lehet a neted lassú

nekem egy core 2 duos gépem van és az oldalakat másodpercek alatt betölti

15/1 mbites netem van

2015. jún. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A gép pontos paraméterei nélkül nehéz megmondani. Sok minden okozhatja: gyenge proci, kevés ram, de igen, a hdd lassúsága is közrejátszhat. Persze az is lehet, hogy csak van egy kártevő a gépeden, ami fogja...


Írd le PONTOSAN milyen alkatrészek vannak a gépedben!

2015. jún. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igazából ez anyám gépe és semmi extra, de annyit tudok hogy a legolcsóbb a netcsomagunk. :D


Gondolom akkor ez a főhunyó, nem tudja valaki milyen lenen az ideális netcsomag?

2015. jún. 26. 10:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Nézd. A legolcsóbb netcsomag is elegendő lehet!

(Persze kérdés ez mit takar)

UPC esetében mondjuk ott van a Fiber Power 30.

Ezen pontosan ugyanolyan gyors lenne a böngészés mint a digi gigabites kapcsolatával!

Miért? Mert egy weboldal kb 1-2MB maximum (most ne egy youtube videót vegyünk alapul, mert böngészésről beszéltünk). Tehát a 3MB/s esetében is ugyanúgy 1mp alatt töltődne be mintha 100MB/s lenne a sebességed. Az számít hány szálon tölt le (általában 8) és a ping, ami nem igazán függ a netcsomagtól, sokkal inkább a routertől és az egyéb hálózati eszközöktől.


Tehát mielőtt fölösleges költségbe vered magad, vagy nézz utána a dolgoknak és a géped paramétereinek, hogy kideríthessük a problémát vagy fordulj szakemberhez ha ennyire nem értesz hozzá.

2015. jún. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha olcsó géped van, akkor minek költeni egy olyan SSD-re, ami többet ér, mint az egész géped?
2015. jún. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mert most gyűjtök egy új gépre és azt szeretném ha tökéletes lenne. :)


Olyan 350000ft-ot szánnék rá.

2015. jún. 26. 12:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor ésszel költsd el és ne egy 100eFt-os ssd-re dobd ki a pénzt! :)
2015. jún. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!