Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezek közül melyiket válasszam...

Ezek közül melyiket válasszam egy Intel Core i5-4440 mellé?

Figyelt kérdés
[link]
2015. jún. 26. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetőleg egy 14-18 ezer közötti B85 legyen.
2015. jún. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ASUS H81M-K?

Túl sok pénzem nincs alaplapra, elment videókártyára. Játékos gépbe kellend aK jelzésű alaplap az tuning alaplap nem? Az jó lenne hozzá? Gyári hűtővel használnám később veszek hozzá egy jó fajta processzorhűtőt és egy 25-26 szoros OC-re felhúznám, de a videókártyának is lehetne húzni az alapórajelén egy kicsit.

2015. jún. 26. 12:31
 3/5 Molyolo ***** válasza:

Nekem ez van de kicsit későn gondolkoztam amikor már meg volt hogy olyat válasszak aminél az alaplapra rá lehet dugni az első és a hátsó ventit is.Mert itt csak 1db-ot lehet a másikat molexel vagy mint és veszek egy Y-elosztót és úgy tudom rákötni a lapra.

[link]


Ezért nem az ASUS B85M-G-t hanem az E-t ajánlanám de az már 22 ezer

2015. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én inkább egy M85-ös alaplapot ajánlanék, jobb az i5-re. 81.et i3-as kategória inkább. párezerrel drágább csak.


Ha mindenképpen 81 kell, ezeket érdemes tudni róla:

- ddr3-as ram kell bele á8ez eddig egyértelmű) de csak 1600MHz-ig támogatja őket, nagyobbat csak 1600ig fogja pörgetni.

- 1 VGA foglalat van benne, ergo nem tudsz bele 2 vidikártyát beletenni és azokat összegezve használni.

- Nem mind1iken van beépített HDMI csati rajta, ha a vidikarin sincs, azt az alaplapot választod amin épp nicns, akkor HDMI sem lesz.


Ezek közül az H81M-A a legjobb.:

Van HDMI-je, 8 USB port ebből 2 USB 3.0

1600ig viszi a ddr3at és kisebb a mérete, mint az Ejé vagy a K-é


De én még mindig egy B85-öt ajánlok i5-höz.

De ezzel se lesz gond.

2015. jún. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

B85 t vegyel mindenkepp ha tudsz


K jelzes nemntiningot jeloli

ahhoz Z alaplap kell (szorzoemeleses tuninghoz) ezek az alaplapok 20ezertol indulnak...


cpu nak kell K jelolesunek lennie azok a szorzozar mentesek, a 4440 szorzozaras

2015. jún. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!