Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem enged kérdőjelet írni a...

Nem enged kérdőjelet írni a laptop ilyenkor mit tegyek? Többi lent!

Figyelt kérdés
tegnap filmeztem, és azóta nem enged se kérdőjelet se kettős pontot írni a laptop, ez mitől lehet magyar nyelvre van állítva, z az a t mellet van szóval nincs megfordítva de se kérdőjelet se kettőspontott nem enged akinek valami tippje van ossza meg velem

2015. jún. 26. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már végignyomkodtad az összes billentyűt (+shift, +altgr), akkor lehet tönkrement a billentyű.
2015. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van numpad? [link]

ha nincs akkor próbáld megnyomni a numlock billentyűt, hátha az fogja.. (mert ha nincs akkor a számok azokra vannak kiosztva)


ha ez sem vált be, akkor lehet valami program fogja. érdemes egy live linuxon kipróbálni. ha ott sem működik akkor lehet tényleg meghibásodott

2015. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajna még mindig nem jó, numpadot próbáltam megnyomni a num lock-t meg összes billentyüt végig próbáltam de még mindig nem jó a kérdőjel meg a kettős pont
2015. jún. 26. 14:01
 4/4 A kérdező kommentje:
a CTRL ragadt be de nem hanem szoftverileg sajnos ilyenkor mit tegyek
2015. jún. 28. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!