Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik laptop billentyűzetkáb...

Létezik laptop billentyűzetkábel hosszabbító?

Figyelt kérdés

Megszerettem ezt a billentyűzetet, de már nem bírom rendesen használni olyan forró a gépem játék közben.


Leszedtem a billentyűzetet, így jobban szellőzik a gép, de nem bírom megszokni a "rendes" billentyűzeteket, így arra gondoltam hogy valami hosszabbítóval meg lehetne-e oldani. Vagy esetleg valami átalakítóval usb-re kötni



2015. jún. 27. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha melegszik, akkor takaríttasd ki, pasztázd újra, és vegyél alá egy hűtőpadot. Gond megoldva.
2015. jún. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hypno ***** válasza:

Hosszabbító nincs, mert a tied még csak nem iss rétegigény

Ha laptop jellegű billentyűzetre vágysz, akkor valami ilyesmit [link] keress.

2015. jún. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1, az a baj, hogy a wasd alatt van a processzor meg a gpu is, és újkorában sem ment 80 fok alá játék közben


2, köszi, de szerintem nem fogok 20e forintot kiadni egy billentyűzetre.

Tudtam, hogy kevés embernek van ilyen problémája, csak hátha valaki már látott ilyen kábelt valahol

2015. júl. 1. 08:02
 4/4 hypno ***** válasza:
100%

Azt a billentyűzetet csak azért linkeltem, hogy a formáját lásd. Én sem gondlom, hogy mechanikus billentyűzetre leenne szükséged. Olyanra csak kemény játékosok költenek.

Vannak olcsóbb darabok is ezen a pályán

[link]

[link]

[link]

Stb.

2015. júl. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!