Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Áthoztam a bátyám " lg32lk330...

Áthoztam a bátyám " lg32lk330 " tv-jét a gépemhez aztán nem tiszta a kép?

Figyelt kérdés

Rákötöttem HDMI kábellel a gépemre a TV-t, aztán olyan mintha nem lenne olyan éles mint a 19 colos monitorom, tudtommal, nem HD tv, de azért szebb képre számítottam, gépem se gyenge szal, azzal sem lehet gond szerintem, van valami beállítási mód az nvidiánál, vagy más kábellel kell összekötni a gépet meg a tv-t? :)

Első alakalom, azért nem tudom, hogy mit merre :) Válaszokat előre is köszönöm.!!


Ui: Játékoknál sem valami hűdenagyonszép :/, a felbontás menübe itt asztalon az 1360x768 -as az ajánlott, ha felveszem 1920x1024, akkor pedig a mappák neveit is alig lehet elolvasni :S



2015. jún. 28. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
gondolom sima HD felbontású, nem full HD, ott ne várj csodát.
2015. jún. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szirty ***** válasza:
A TV natív felbontása 1366x768. Állítsd be ezt a felbontást. Ha el tudod érni hogy emellett a kép pont kitöltse a képernyőt akkor azzal érheted el a legjobb eredményt.
2015. jún. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Trevor. ***** válasza:
Mivel LCD csak natív felbontáson ad szép képet, így állítsd be 1366 x 768 felbontást és tedd akkora távolságra magadtól a TV-t, hogy éles legyen a kép. Mást nem tehetsz.
2015. jún. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!