Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » COOLERMASTER Elite Knight 350...

COOLERMASTER Elite Knight 350 gépházamba, amiben intel core i5 4460-as processzor van, milyen hűtőt ajánlanátok? Maximum 15000Ft-ig. Az alaplapom Asrock h81mvg4. A hűtő mellé írjátok azt is, hogy miért pont azt.

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 18:20
1 2
 11/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

mi a helyzet? zug a kulon vett venti es melegszik cpu? mit vettel ra?


gephazon hol es hany venti van?

2ezer alat is vanaknjok

benyomsz elore hatra fentre lentre, a legaramlast segitve, nem hatraltatva es kesz


nem kell mindenhova:D +1 venti is boven eleg lehet

2015. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem, szerintem nem hűt eléggé a processzor ventije, akkor zúg csak amikor elkezdek valami játékkal játszani (lowon is eléggé zúg, high on meg mint a mosógép). Gépházba is vannak ventik, azok is be vannak kötve. Csak a procira akarok egyet, a többi elvileg jól működik.
2015. júl. 2. 15:47
 13/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

akkor vegyel, mar irtak hutoket


celnak talan egy cm tx3 is megfelel, gyaritol jobb, ha ilyet nagyon olcson lelsz, de ha az emlitetek olcsobak azokat vedd

2015. júl. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Trevor. ***** válasza:
Hardveraprón 4ezerért már találhatsz használt Cooler Master TX3 EVO-t, gyáritól bőven jobb. Én a minap festettem le feketére a gyári hűtőbordáját, nyertem vele pár fokot és sokkal jobban néz ki.
2015. júl. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!