Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erre lenne szerintetek igény?

Erre lenne szerintetek igény?

Figyelt kérdés

A youtube-on rengeteg fiatal vlogger van, akik erről-arról videóznak, és az jutott eszembe hogy én is videóznék, de nem nagyon csinálnék ilyen CLEVER BOT videókat. Én olyan videókat csinálnék, amelyek "nagyjából" elmagyarázzák a gép működését a kezdetekben, majd pedig, sorra venném a hibákat, hogy mit kell tenni ha a gép belassul. És akkor első szinten ugye: CCleaner, lemezkarbantartó; 2. szinten: Visszaállítási pontok törlése; 3. szinten töredezettség mentesítés, és így tovább.


Tehát minden héten lenne "egy probléma" amit a videóban megoldanék illetve kommentálnám, hogy mit miért csinálok, és elmondanám azt is, hogy mi okozhatja ezt és miért továbbá hogy a "felelős hardver" milyen szerepet játszik a "gép életében".


És minden videó elején ki lenne írva, hogy mik a szükséges kellékek (ha kell egyáltalán), mennyire nehéz. Az utóbbi 3 körrel lenne dedikálva, minél több kör van kitöltve annál nehezebb.


Természetesen lenne, mindenféle ezzel kapcsolatos videó, mint például BIOS frissítés, gép tisztítás fizikaliag, és szoftveresen, böngésző beállítás, hálózati beállítás.


Én azért gondoltam erre, mert egyrészt ezzel én is azt csinálhatok amit szeretek, (videókat készíteni) másrészt ezzel rengeteg embernek segíthetnék, és tenném könnyebbé a mindennapjait, hisz egy ügyes kezű ember, előbb viszi a szervizbe kipucolni a gépét, mintsem maga csinálná meg.


Na mit szóltok? Szerintetek lenne erre giény?



2015. júl. 1. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
én azt mondom ha valakinek ez még nem megy akkor okkal nem megy.. aki nem ért hozzá valószínűtlen hogy pont ilyen videókat fog keresni(egyébként szerencsétlen embereknek még a gyk kereső használata se megy nemhogy googleben keressen rá a problémára).. annál rosszabb meg nincs mikor hív valaki h nem jó a gépe megnézem és mondja h "jaa amúgy én próbáltam megcsinálni csak valamiért nem lett jó" (teljes gép reinstall szokott 90%ban megoldás lenni ilyenkor mer órákig tartana mindent visszaállítani amit elnyomkodott)
2015. júl. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De rengeteg fiatal van, akik nem értenek a gépekhez.
2015. júl. 1. 20:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó ötlet, csináld. Adj jó nevet a videóknak, hogy hamar kidobja a google vagy a youtube kereső.


Ami a legfontosabb, minőségi (!) mikrofonnal csináld.


Azt az ügyes kezű emberes mondatot nem pont fordítva akartad írni?

2015. júl. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, én úgy gondoltam, hogy akinek ügyes a keze, az hamarabb és könnyebben le tud szedni egy processzor hűtőt, vagy olyan dolgokat, amelyeket nehézkes, mint például kihúzni a tápkábelt a vinyóból, úgy hogy a HDD még a gépben van. Ezt egy ügyesebb kezű ember hamarabb szedi ki, de ha nem ért hozzá akkor inkább elviszi szervízbe, mert ő nem tudja, hogy mit kell vele csinálni.
2015. júl. 1. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!