Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol és milyen laptopot érdemes...

Hol és milyen laptopot érdemes venni?

Figyelt kérdés

Nem kell különösebben erősnek lennie. Lehetőleg legyen viszonylag olcsó. Tudjon alapvető dolgokat. Ha a youtube videók szaggatnak rajta kicsit, az sem baj. Nem kell nagyon erős videokártya sem, de azért menjen.

Oprendszer Windows legyen. Talán még XP is elmegy, ha a Skype azzal is használható lesz még sokáig.


2015. júl. 2. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Amin alapból van OP rendszer az drága...

Dell Inspiron 3542-PDG08LF Black LX (3542-5)

Ezen nincs OP rendszer, de alapból van Linux és ha nem tetszik akkor letöltöd a windows kalóz verzióját!

A videókártya benne akár a BF3-at is elviszi mediumon 800x600-ba.

Csak ajánlani tudom

2015. júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igazából pont a Dell az a típus, amit nem tartok megbízhatónak, és ez túl drága is, ráadásul nincs rajta Windows sem.

A napokban láttam egy másik oldalon egy Asust, az olcsóbb is volt, és ha jól emlékszem, Windows volt rajta.

Sajnos nincs semmilyen tapasztalatom, és nem akarok olyat venni, ami rövid időn belül elromlik.

Most egy barátom mondta, szerez egy használtat olcsón.

2015. júl. 4. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:

NA ez a baj...LAPTOPOT HASZNÁLTAM NEM ÉRI MEG VENNI.

annak h valamit eladnak biztos van valami oka...

de mind1!

Azért próba cseresznye

2015. júl. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Reméljük, azért bejön. A barátom ért a számítógépekhez, szerinte jó. Bízom benne én is.
2015. júl. 4. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!