Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Gigabyte GTX970 Gaming jó...

Bence2601 kérdése:

A Gigabyte GTX970 Gaming jó választás?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez a legerősebb GTX970. Apám szerint a Gigabyte egy jó márka, viszont olvastam és van aki aztmondta másnak vagy éppen nekem hogy ő távol tartaná magát a Gigabyte termékektől, és hogy hamar tönkremegy stb. Most akkor rosszat választottam? Ha igen akkor leírnátok melyik GTX970-et vegyem? MSI vagy Asus vagy még másikat?

2015. júl. 5. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában a gigabyte kártyák a legolcsóbbak, ennek oka van. Személy szerint nem hiszem, hogy annyira komoly gondok lennének velük, mint ahogy sokan írják, de hosszú távra(~garancia utánra) nem terveznék vele.
2015. júl. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

egy Gigabyte 570/80 vagy 670/80 t rol kelene valami aktualis infot keresnj felhasznaloktol


de igazsag szerint nem lesz gond (mivel dicserik a gigabyte 900asokat) gyarihibast meg barmelyik markabol kifoghatsz...

2015. júl. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Trevor. ***** válasza:
Hogy lenne már erősebb, mint a többi, ha egyszer ugyanarra a GPU-ra épül? Gyári tuning egy dolog, amit bármilyen kártyával meg lehet csinálni. Gigabyte termékkel még nem volt dolgom, így véleményt nem tudok mondani. De ha én videokártyát vennék, akkor csakis Asus.
2015. júl. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen az Asus egy jó féle, most is az van és apa aztmondta hogy ő mindig asust vett :D
2015. júl. 5. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!