Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan rendezzem el a gépházam...

Hogyan rendezzem el a gépházamban a ventillátorokat?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem a házba egy ventillátort, ami befelé fújja a hideg levegőt, megfordítás nem lehetséges mert nem fújja ki a meleg levegőt, venni akarok még egyet, de nem tudom milyet (ez alatt azt értem: fújó, szívó). Vegyek még egy fújót ami befelé fújja a hideg levegőt és az egyiket a gép hátuljába tenném a másikat pedig az elejébe.Vagy veszek egy szívót ami a benti hőt szívja ki és azt teszem a gép oldalába a fújót meg az elejébe vagy a hátuljába.

Remélem érthetően írtam le,hogyan lenne a legjobb?



#ventilátor #elrendezése
2015. júl. 5. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Elején fújja be hátul pedig szívja ki a meleget.
2015. júl. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elől befelé 1 vagy 2 ventivel, hátul 1 ki, opcionálisan lehet felülre kifelé fújó ventit.

Oldalra rakott venti nem ér semmit, legfeljebb ha nagyon forrófejű a videokártyád.

2015. júl. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs külön szívó és fújó ventilátor.A lapátok egy irányba forognak és a venti forgatásával választasz.A helyes áramoltatási irány [link]
2015. júl. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De lehet, hogy ilyen ventije van, azért írta:

[link]

2015. júl. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, akkor úgy jó lenne ha előre raknák egy 12cm es ventit ami befelé fúj, és a hátuljába is egy 12cm-eset ami meg kifeél? Az első ventillátort hogy rakjam be, gondolom le kell szednem a házamnak az elejét, de hogyan? Egy Logic B26 házam van.
2015. júl. 5. 20:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen az úgy jó.

Le kell pattintani az elejét. szedd le az oldalát és ha minden igaz van egy összenyomható csavar amivel kitudod tolni, vagy csak simán agresszív leszel és lehúzod az elejét.

2015. júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen látom ezeket, nincs az előlaphoz semmien vezeték csatolva, gondolok itt az USB portokra, indító gombra stb. ?
2015. júl. 5. 23:17
 8/8 anonim ***** válasza:
De van de attól le tudod venni csak óvatosan direkt a kábelek miatt.
2015. júl. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!