Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv! Vettem egy rocksmith...

Isti66 kérdése:

Üdv! Vettem egy rocksmith real tone kábelt, de guitar rig-gel és amplitube-bal is sistereg a gitárom. Mit kéne megváltoztatnom?

Figyelt kérdés
Letöltöttem az asio4all drivert, de csak egy integrált hangkártyám van, bár az is érzékelte gondolom én .

2015. júl. 5. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Kéne egy normális hangkártya.
2015. júl. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első:

Szóval egy jó hangkártya? Aha... gratulálok... Elmondanám, hogy megveheted a legdárágbb hangkártyát, ugyanúgy nem fogsz tudni értelmes hangot kihozni a gitárodból. Ha gitárral akarsz felvenni, az egy teljesen más felhasználás, amire külön "zenei célú" USB-s audio-interface-t szokás használni jobb helyeken... (vagy nevezzük külső hangkártyának, ha úgy jobban tetszik...)

2015. júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze lehet te is erre gondoltál, de ez esetben tanuld meg az elnevezéseket, és ne vezesd félre a kérdezőt.
2015. júl. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mivan, ide már mindenféle fogyatékos írhat?

"Nem hangkártya kell, hanem hangkártya"

Gratulálok...

2015. júl. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még mindig audio-interface-nek hívják, ami NEM hangkártya, te inkompetens barom, csak a magadfajta hozzá nem értő hülyegyerekek szokták külső hangkártyának nevezni... szóval a külső hangkártya (ami nem helyes a megnevezés) és a sima hangkártya 2 külön dolog te f* sz. Most nem tudom, hogy te tényleg ilyen gyökér vagy, vagy nem tanítottak meg szöveget értelmezni? Segg hülye vagy az egész témához, gitárt is csak képen láttál, szóval mit is várunk tőled? Honnan is tudnád hogy mennek itt a dolgok? Csak azt nem tudom akkor minek írsz ide megtévesztő f* szságokat...
2015. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De igen, úgy tűnik sajnos ide minden 0 IQ-val rendelkező barom írhat, te vagy rá az élő példa...
2015. júl. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:D :D :D
2015. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!