Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezek a hőmérsékletek játék...

Ezek a hőmérsékletek játék alatt megfelelnek?

Figyelt kérdés

[link]


Alaplap: ASRock Z77 Extreme3

CPU: Intel Core i5-3570k alap (3,4 GHz-n), alap hűtővel

VGA: AMD Radeon R9 280X (Club3D RoyalQueen) szintén alap órajelen...


2015. júl. 5. 22:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Ezeket CS:GO közben mértem, de midnen játéknál más (minden fullon a grafikai beállításoknál, 1920x1080-ba)
2015. júl. 5. 22:51
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja azt még hozzá tenném, hogy nem a legjobb a ház szellőzése, és nem utolsó sorban most mértem, olyan kb. 33-34 C fokos szobahőmérséklet mellett :D
2015. júl. 5. 22:52
 3/9 A kérdező kommentje:
egy 5-8 perces Aida64 100%-os stress test után viszont ezeket az értékeket mértem: [link]
2015. júl. 5. 23:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Rendben van,de azért javíthatnál a szellőzésen,portalaníthatnád a hűtőket,a bordákat is beleértve,esetleg pasztázhatnád a kártyát is,ha még nem volt az elmúlt 1 évben.
2015. júl. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A kártya pásztázás alatt mit értesz, milyen kártyát?


Egyébként most fog kapni 2 új kemény ház ventit, és most egy elég beszorított helyen van szegény, de mielőbb gondoskodok róla, hogy minél jobban érezze magát:D


Akkor a borzasztó körülményekhez képest még belefér ez a magas hőfok? :D

2015. júl. 6. 00:09
 6/9 Trevor. ***** válasza:
Videokártyát újrapasztázhaznád.
2015. júl. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na ilyenről még nem hallottam, hogy videókártya pásztázás :D Ez pontosan hogy működik?
2015. júl. 6. 01:08
 8/9 Trevor. ***** válasza:
Leszeded óvatosan a hűtőbordát (csavarok tartják, azokat értelemszerűen ki kell csavarozni), ott lesz a GPU aáltalában fehér "kenőccsel". Azt tiszta zsepivel vagy vécépapírral óvatosan letörlöd, raksz rá új pasztát (Arctic MX-4 sokat segít pl.), majd hűtőborda vissza, csavarok vissza és kész. Röviden ennyi. Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=qDLQ7FjPMf8
2015. júl. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ahogy nézem egy kicsit bonyolultab mint egy CPU-t újra pasztázni, inkább elviszem valami hozzáértő emberhez...

Köszi a válaszokat!

2015. júl. 6. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!