Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudtok jó minőségű kivilágítot...

Tudtok jó minőségű kivilágított billentyűzeteket mondani?

Figyelt kérdés

Kellene valamilyen világítós billentyű de nem olyan ami 1 hónap után már ragadnak befelé a gombjai vagy a világítás alszik ki néhány gombon,


Az a gond hogy nem ismerek semmilyen márkát láttam már 6-8000Ft ért is de szerintem az nagyon ilyen gagyi vagy nem meg bízhatónak tűnik, első sorban a szabályozhatóságai is érdekelne hogy tudjam állítani hogy melyik gomb milyen színű. mindenféleképpen USB Vezetékes kellene. lehetőleg magyar kiosztással, de az hanyagolható mert a legtöbb ilyen angolossal rendelkezik.


Nagyjából ennyi lenne, ha valaki tudna említeni egyet-kettőt annak megköszönném.



2015. júl. 6. 10:06
 1/10 Wolfa ***** válasza:

Hát ez nem variálható, 3színű kék, piros, és rószaszín.

Nekem hónapok óta megvan, és nem alszik ki, nem ragadnak a gombok, és elég halk is :).

Magyar kiosztású és én kereken 10.000ft-ért vettem mediamarkt-ban :)

USB-s.

És képekben ne bízz, ott van, hogy pát gomb német, te is inkáb nézd meg mielőtt megveszed. nekem egyetlen német gomb van rajta és az a Num Lock, nekem az Verr Num.

Kényelmes és jól is néz ki :).

A bill. neve uRage Illumnated.

Ha ilyen árba keresel énnel jobbat nem találsz én is így voltam vele.

2015. júl. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De most mennyit szánnál rá?
2015. júl. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
max 40 000
2015. júl. 7. 09:17
 4/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem amit mondtál, és az lenne a kérdésem hogy kiszűrődik-e a fény a billentyű sapkák között ?
2015. júl. 7. 09:27
 5/10 Wolfa ***** válasza:

Nem.

Csak a betűk vannak kivílágítva és semmi sem szűrődik ki.

Adhatok képet.

De amúgy ha 40k-ért nézel akkor ne ezt, mert ez túl olcsó :).

Inkább vegyél új gépházat vagy ventiket ebbe a nagy melegbe :).

2015. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

40ezerért billentyűzet? Meg vagy te huzatva haver?


Amúgy akkor vegyél valami Mechanikust, 20ezer alatt kapni. Lehetőleg ne razert, ne steelseriest, hanem valami normálisabbat. Ne dőlj be a hype-nak, a fizetett "teszteknek", hanem olvass forumokon, overlock.net pl.


Mechanikus billel egyszerre több gomb is érzékelhető, nem csak 3, nem megy tönkre 1 pohár kólától, minőségibb, jobb. Ellenben hangosabb :)

2015. júl. 12. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Megoldottam nagyon olcsón találtam egy Trust GTX 280 mondom nézzük mit tud, és azt kell mondjam nem rossz. A gombok membránosak és nagyon jó a vissza csatolása valamint a keykap-ek matt, enyhén recézettek valamint a F és J gombokon van textúra hogy érzékelje az ujjad. Tudja az Anti Ghostingot és kimondottan jó vele játszani online játékokkal 3 színben tud világítani és ami az egyik kedvencem hogy lehet a világítás fényerejét szabályozni.


Aztán menniyre marad tartós azt nem tudom majd mondom ha tönkre ment, de az sem gond mer alig volt 8500 Ft.


Fény kiszűrődés abszolút nem tapasztalható.


Magyar kiosztású


Itt lőttem pár képet :

Fehér :

[link]


Zöld :

[link]


Piros :

[link]

2015. júl. 13. 11:07
 8/10 anonim ***** válasza:

na azt megpótoltam volna ~4ezerrel, és vettem volna világítós, scissor switches cougart, ami azt is leszarja, ha bele borítom az éves kávémat.


De ha neked jó, akkor használd egészséggel!

2015. júl. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Wolfa ***** válasza:

Na az nagyon hasonló ahhoz amit én ajánlottam, ha nem a uRage Illuminated-ot választottam volna akor azt :).

Használd egészséggel, jó bill az :).

2015. júl. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzá szólásokat ment a zöld mindenkinek.
2015. júl. 13. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!