Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen véleményetek van a...

Milyen véleményetek van a Samsung merevlemezekről? És miért nem nagyon kapni Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nemrég nézegettem a neten vincsesztereket, több oldalon is, láttam WD-t, Hitachi-t, Seagate-et, meg Tosiba-t, de Samsungot sehol. Nem azt szeretnék feltétlenül venni, de nekem régen az volt, és nem volt vele baj, de most sehol nem látok már. Külföldi oldalakon láttam párat, de sokkal drágábbak voltak, mint a többiek. Ez miért van?

2015. júl. 8. 09:35
 1/5 hypno ***** válasza:
100%
Az lehet az oka, hogy a Samsung 4 évvel ezelőtt eladta a merevlemez üzletágát a Seagate-nek.
2015. júl. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor gyakorlatilag már nem is gyárt a samsung vinyókat, és amiket lehet kapni az csak megmaradt?
2015. júl. 8. 09:43
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Samsung HDD egy rakat hulladék.az enyém ingyen volt,de úgyérzem még így is túl nagy árat fizettem érte.néha nem indul el,stb miközben hard disk sentiel szerint hibátlan.3különböző gépben produkálta már a hibáit.
2015. júl. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor csak túl vannak/voltak árazva.
2015. júl. 8. 10:02
 5/5 hypno ***** válasza:

#4 A Samsung vinyók nem voltak túlárazva. Jók, csendesek, hűvösek és olcsók voltak.

Nekem mondjuk egyetlen belső winchesteremmel sem volt soha problémám mármilyen gyártótól származtak is.


A külsők közül is csak az egyik WD passport nem vált bee.

2015. júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!