Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudtok olyan játékokat mondani...

Viraag1 kérdése:

Tudtok olyan játékokat mondani, amik már most több VRAM-ot használnak, mint 2 GB?

Figyelt kérdés

Felbontás: FullHD (1080 p)

Illetve az lenne a kérdésem, hogy nagyon nagy grafikai különbség van a FullHD és az 1280x720-as felbontás között?


Válaszokat előre köszönöm!



2015. júl. 8. 20:35
 1/5 Osynho ***** válasza:
A full hd több, mint 2x anniy pixelt jelent. Szerintem ez elég szignifikáns különbség. :) De a monitor felbontása határozza meg úgyis a használt felbontást, mivel csak natív felbontáson érdemes használni. 1280x720-as monitorral még nem találkoztam. :)
2015. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem mondod hogy akkora felbontasu a konitorod es hogy nem csereled le majd (?!) de 390 8GB ot szeretnel


mivel a 970 el is ritkan jon elo a 3,5gb vram "limit" hiba ezert 3,5gb tol a legtobb semi esetre se ehet tobbet


ezek is inkabb modokal jonek elo 4K textura pack :D meg ugye FHD tol nagyobb felbontas


FHD jopar eve alapveto felbontas a jstekosoknak szoval erdekes hogy nem valtotal


akkora felbontason 960 al se lennel gondban...

2015. júl. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ja elejen irod felbontas 1080p, nos most azon a felbontason varsz teszteket ahol 2gb nalntobbet hasznal jatek? vagy pedig a monitorod fhd? mert az nagyon helyes lenne


linkeltem 390x es 390 tesztet tegnap, ott rengeteg jatek teszt is van... talan egyik se evett 2gb felet? ez nem mond valamit akor?

2015. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Trevor. ***** válasza:
Gta 5, Dying Light. Meg bármilyen kicsit régebbi játék (pl. Skyrim) grafikai modokkal.
2015. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Trevor. ***** válasza:
Lcd csak natív felbontáson szép, ezért érdemesebb inkább a grafikát lejjebbvenni, mint a felbontást. Nekem 1280x1024-es monitorom van, nem tervezem lecserélni még egy jó darabig.
2015. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!