Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sennheiser fejhallgató játékra?

Sennheiser fejhallgató játékra?

Figyelt kérdés

Most van egy Razer Tiamat 2.2-m, de elegem van belőle, visszaküldöm garanciába MEGINT. Recseg, a jobb oldala hangosabb, minden baja van, a mikrofon lötyög.

A Sennheiserrel eddig jó tapasztalatom van(egy fülhallgatóm van telefonhoz), és az gyönyörűen szól. Az lenne a kérdésem, hogy ha veszek mondjuk egy HD 558-at, akkor az mennyire lenne jó játékra? Zenére biztos nagyon jó, de a térhangzása nem tudom milyen lehet. Vannak nekik is rendes gamer headsetjeik, de a 60+ ezret sokallom, ez a 40 is a felső határ.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. júl. 9. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Zenére biztos, hogy jobb lesz, óriási tere van a Sennheisernek, minőségben veri bőven a Razert, de neked kell meghallgatni.
2015. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem védem a Razert, tény, hogy lassan divatmárka, eddig még senkinek se ajánlottam, de:


Recseg?

Érzékenysége 109 dB. -->

--> Gondolom hangosan hallgatsz zenét rajta azért recseg..

Nem zenehallgatásra lett kitalálva a fejhallgató, hanem játékra.

+ Egy egy minőségi fejes (nem az összes, van olyan ami nagyobbal) ~90dB-es érzékenységgel rendelkezik, (ugye 120dB a nagyon nagy felső határ a fül számára), ezáltal simán ráköthető erősítőre, hogy még jobb/hangosabb hangot hozhassunk ki belőle torzítás nélkül.

Nekem most, egy 8-9 ezres Ozone Rage ST-m van... ez is recseg, ha hangosan hallgatom a zenét... talán ennek is 109-110dB-es az érzékenysége.


Én ezt valószínűleg egy

Audio-Technica ATH-M50X -re fogom majd valamikor lecserélni. Már alig várom... :D


Jobb oldala hangosabb: Lehet azért, mert a windowsba, vagy a driverjébe (ha kapsz hozzá, nem tudom, hogy van-e) át van állítva...

2015. júl. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs átállítva semmi, és bírnia is kéne, mert csak a bal oldala recseg, a jobb oldala tökéletesen szól.
2015. júl. 9. 15:49
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg a 8 éves Philips fejhallgató, ami 4500 forint, bírja a magas hangerőt, de a 30 ezres Razer nem? De az a legjobb, hogy a játékokban a beszédhangot torzítja(szintén csak a bal oldali).
2015. júl. 9. 15:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Az gyári hibás, ettől még nem lehet rámondani a Razerre, hogy rossz. Az 558-as egy audiophile füles, eszméletlen jó térrel, ki kell próbálni.
2015. júl. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is tudom, hogy az, de a kedves iPon nem vette vissza, mert nincs ennek semmi baja. Amúgy van egy Razer Deathadderem is, az meg duplán kattintott, a görgő meg nyikogott rajt. Nagyon jó a Razer, ha nem fogsz ki hibás darabot.
2015. júl. 9. 18:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy az iPon nem vette vissza?


Tisztán hallani, hogy a jobboldali hangosabb és nem a bal füled sz.r? :D

És azt, hogy recseg?


Fogyasztóvédelemhez fordulj akkor...

2015. júl. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Holnap jön érte a futár. Belinkeltem nekik egy csomó videót, és hogy mikor csinálja. Ha így nem veszik észre, akkor vagy hülyék, vagy nem akarják kicserélni, és tényleg a fogyasztóvédelem lesz a vége.
2015. júl. 13. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!