Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hangos videókártyám segíthet...

Hangos videókártyám segíthet valamennyit a hangszigetelt ház?

Figyelt kérdés

Fractal Desing Define R5 néztem ki,az ilyen hangszigetelésű házaktól nemvárok csodát hogy teljesen elnémítsa a hangot, de azért nagyban javít rajta?


Mondjuk ha valakinek van referencia kártyája, nekem a gépházam elég nyitott Corsair 300R.


2015. júl. 10. 12:24
 1/5 anonim válasza:
Szerintem azért hat!
2015. júl. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy sokan a fejhallgatóval jönnek de én azt nem szeretem, bömböltetni se szeretném a hangfalakat...csak az a lényeg hogy 45db amit mértem telefonnal lefojtsam 30db alá.
2015. júl. 10. 12:31
 3/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Nem tudom, csak tippelek :


Esetlegesen a videókártya hűtését biztositó ventilátort nem kellene kicserélni ?


Sok sikert.

üdv.

2015. júl. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Garanciális kártyánál? :O
2015. júl. 10. 13:08
 5/5 coopper ***** válasza:

Hát ha garis akkor nem, viszont ha nagyon hangos (vagy ne adj isten "csapágyas" hangot ad) akkor viszont garanciába kell megpróbálni a dolgot (cseréltetni a ventit vagy magát a kártyát). Bár nem tudom melyik programmal mérted (próbálj meg több programot), de szerintem az a 45 db nem olyan sok (bar az is kérdés milyen messze mérted a háztól ezt az értéket).


Üdv.

2015. júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!