Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért szaggat a Battlefield 4...

Miért szaggat a Battlefield 4 a gépemen?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem valami jó a gépem,de azért lowon elkéne mennie. 20-30 fps között megy a játék.Mi lehet a baja?


Gépem:


Amd Athlon x4 740 Quad Core 3.20 ghz


2x2 Gb


Amd Radeon 6670 1 Gb



2015. júl. 10. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:

A RAM elsősorban.

Másodszor pedig a VGA.

RAM-ot bővíteni, VGA-t cserélni.

2015. júl. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem értem,azt írja a minimális rendszer követelményben hogy 4Gb ram,512 mb videó memória.Nekem ezek mind megvannak.
2015. júl. 10. 19:19
 3/6 anonim ***** válasza:

A rendszerkövetelmény:

1. csak marketing, a valóság attól az esetek 100%-ában eltér. Rendszerint ki sem adják, a megadott hardvereken milyen beállításokkal milyen futási sebesség várható


2. konkrét videokártya modelleket is meg szoktak nevezni a megkövetelt memóriamennyiség mellett. Ez a Battlefield 4 minimum rendszerkövetelményei esetében Radeon HD3870 vagy Geforce 8800GT. Ezeknél egy hajszállal erősebb a te kártyád, de itt jön be az 1. pont.


3. gyakorlatilag semmit nem ér, ha a géped nincs szoftveresen rendben és a háttérben futó alkalmazások felemésztik a hardverek teljesítményét vagy a driverek nem megfelelőek, így ki sem tudod használni azokat.

2015. júl. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


És ezt ugyebár csak összeméri a dolgokat, figyelembe kell venni amit előttem írtak 3. pontban, sok szemét zabálja a gépet akkor nem kell csodálkozni.


De milyen felbontáson hajtod?

2015. júl. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,most már megértettem!3. 1240x1024
2015. júl. 10. 20:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezen a felbonzáson ezzel a géppel nem kellene szaggatnia.
2015. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!