Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártyát szeretnék venni...

Videokártyát szeretnék venni régi gépembe és nem tudom pontosan milyet keressek Inteles alaplapba vagyis nVidia kártya kellene bele de mégis mi az ami nem haladja meg a gépem képességeit?

Figyelt kérdés
A gép jelenlegi tudása 2magos 3,33GHz proci 1,5GB DDR2-es ram(ezt is újítani fogom egyenlőre 3GB ram lessz benne de lehet hogy 4 még nem döntöttem el) tudom,hogy olyan sok játékot nem fog elbírni de legalább párat hátha videokártya max 25ezret tudok rászánni mivel még ramot is kell vennem ki milyen kártyát tud nekem ajánlani?használtat semmiképp nem akarok venni mivel vannak már rá trükkök hogy pár napig húzzák az agyongyilkolt,meghalt kártyák.előre is köszönöm a segítséget!

2015. júl. 11. 09:48
 1/10 donfetibo ***** válasza:
Nekem ilyen gépem volt 4 giga rammal és egy eredeti ATI Radeon HD 3600-as 512 rammal és el vitte a Bad Company 2, Black Ops 2, Far Cry 2-öt simán Medium beállításokkal!☺☻
2015. júl. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lajtai László ***** válasza:
Milyen processzorod van pontosan? Attól hogy inteles alaplap nem kell nVidia kártya, mehet bele AMD is. 25 ezer forintért újonnan AMD R7 250. Vagy GT740 van. KB ugyan akkora a teljesítményük.
2015. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Intel dual core(2)3,33GHz vagy cvalami ilyesmi nem igazán tudpm most bekapcsolni.mert megfőtt a videokartya benne meg 2gb ram is ugyhogy nehezkesen kapcsol be így csak fejbol.tudom mondani de a procival nincs bajom az R7-et neztem már hogy jónak.jo de nem.merem megkockaztatni hogy AMD mert az alaplap biztos hogy az intellel kompatibilis így félek tőle.
2015. júl. 11. 21:18
 4/10 Lajtai László ***** válasza:
A videó kártya mindegy milyen. Teljesen. Csak az számít,hogy van e az alaplapon pci-e 16× csatlakozó.
2015. júl. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
En leginkabb gta4,5-re használnám,meg az a baj mar régen használtam játékra gépet ugyhogy annyira.nem.is tudom milyen jatekok vannak mostanság.meg van egy játék ami nem.jut eszembe most hirtelen de hasonló mint a gta5 es xbox-ra jött ki először még reklamba is.volt
2015. júl. 11. 21:23
 6/10 A kérdező kommentje:
Pci-e csatlakozó van
2015. júl. 11. 21:25
 7/10 Lajtai László ***** válasza:
Akkor mehet bele bármi. Ha használtan nem akarsz akkor sajnos ez a két kártya jöhet számításba.
2015. júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben es nem lessz erős 3gb ddr2-es ramhoz mmint igy értem hogy ha mondjuk egy játék gép igénye 3gb ram videokartya igénye meg jóval kevesebb.
2015. júl. 11. 21:44
 9/10 Lajtai László ***** válasza:
A vga-nak külön memóriája van. De játékhoz kéne 4 GB minimum. Szerintem annyira bővítsd, ne 3 ra, mert az kevés lehet. És nem sokkal drágább a 4 GB.
2015. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Esetleg olcsóbb jó kártyát nem tudsz?15-20körül mert hallottam hogy a ddr3-mas videokartyak nem jók de 15ért is vannak ddr5 meg gddr5 is de 8-900mhz-n működnek.
2015. júl. 12. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!