Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erdeklodni szeretnek hogy egy...

Venom84 kérdése:

Erdeklodni szeretnek hogy egy mostani jatekokat max beallitasokon, full hd ban elvivo AMD gepet menyibe kerul osze epiteni, es milyen konfig lenne megfelelo?

Figyelt kérdés
2015. júl. 11. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Nincs ilyen gép.

A programokat úgy írják hogy bármiféle gépen akadnak (l. a legutóbbi Batman PC-s átiratát), vagy csak egy bizonyos gyártó alkatrészein fusson, a rivális termékén ne.

2015. júl. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1

Hát hogyne, arról véletlenül sincs szó, hogy egy időben akarják kiadni minden platformra, emiatt különböző csapatokkal csináltatják őket, és bizony előfordul, hogy az egyik brigádnak kellett volna még teszem azt fél év, de üzletileg nem éri meg eltolni a megjelenést(néhány játék megteheti, egy gta mindegy mikor melyik platformra jelenik meg, de pl az említett batman játék nem fogja magát hypeolni).


Nem írtál keretet, úgyhogy feltételeztem, hogy a minőség fontosabb az árnál, de azért igyekeztem nem a legdrágább cuccokat kiválasztani.

Asus m5a97 evo r2 - 27 916

FX8350 - 50 221

Kingston 2x4GB 1600 - 17 831

Asus GTX970 Black - 116 643

WD 1TB Black - 22 976

FSP 500W Aurum S - 26 319

Középkategóriás cpu hűtő - ~10k


Ház meg amilyet gondolsz.

261 906Ft (+hűtő) összesen, de ezt lehet lejjebb tolni, ha megvagy AA nélkül, akkor a legtöbb játéknak teljesen elég egy 280x is 970 helyett(ezzel spórolnál ~30k t), tápból is le lehet faragni 5-6k t anélkül, hogy szart kapnál, illetve fx6300 is elég a legtöbb esetben(húzva meg eddig mindenhová), ez 50 helyett 32 körül van - megjegyzés, én inkább 6300 at vennék, ha már 50 et költesz cpu ra, és csak játszani kell a gép, akkor i5 jobb választás.

2015. júl. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a keret 215 ezer ft:)
2015. júl. 11. 19:32
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem csak jatszani kell, nem tervezgetni rajta, es nem is akarom boviteni az elkovetkezendo 4-5 evben, erre van kb 215 ezrem, nem sok ugyan,de ez van:) A memoria az miert csak 1600 as? 2133 as nem jobb lenne? kicsivel dragabb csak, de nem en vagyok a hozzaerto, en csak olvasgatok sokat az ugy erdekeben:) igen az r9 180 as kartyakrol jot hallottam, es mar nem dragak ahhoz kepest hogy nem is olyan reg a csucs kartyak voltak. az fx 6300 rol is sok jot olvastam,de nem tudom meg erne-e, vagy inkabb egy i5 4690k lenne jobb, de ha mar anyival dragabb az i 5 akkor anyival jobb teljesitmenyt is elvarnek tole, jatekok alatt. es a csere sem lenne a kozeljovoben. De ezt majd ti pc orultek,majd meg mondjatok nekem:)
2015. júl. 11. 19:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Valós körülmények között nem vennél észre különbséget 1600 és 2133 as ramok között(plusz ezeket jóval kevesebb cpu\alaplap támogatja, 1600 elég - a különbözet nem véletlen ilyen alacsony). 215k ból cserélnem a cpu t, illetve a gpu t azokra amiket írtam, akkor többé-kevésbé bele is férsz a keretbe(már ha ház, illetve perifériák nem kellenek), de mint írtam a tápon is tudsz spórolni egy keveset.


Viszont azt egyik géptől sem lehet elvárni, hogy 4-5 évig elég legyen minden játéknak kompromisszumok nélkül, akkor sem, ha mindenből a legerősebbet veszed, túlságosan gyorsan fejlődik ahhoz az ipar, hogy ennyire előre lehessen vásárolni.

2015. júl. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Összesen: 173 433 Ft + áfa 220,260 Ft

pcx.hu

a legtöbb játékot ultra beállításokon viszi

sajnos jelenleg a felső kategóriában nincs normális AMD processzor

időközben kell majd venned még 8gb ramot,de szerintem 2x4 gb ddr3 kit gb 7-8 ezet ft lesz

2015. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem jelenik meg a linkelt oldalad, el kuldened uzenetben? hatha onnan meg nyitja
2015. júl. 11. 22:20
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, most mar bejott az oldal. Igen ez nem egy rosz oszeallitas
2015. júl. 11. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!