Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen hangfalat ajánlanátok...

Nosram kérdése:

Milyen hangfalat ajánlanátok 15-25000ft-ig?

Figyelt kérdés
Nézegettem a Genius SP-HF2020-t de sokan azt írják hogy rossz a hangja illetve minőségben nem a legjobb, továbbá javasolják helyette a Genius SP HF1800A-t, nem vagyok márka fan, bármilyen jöhet, 2.0 előnyben!!

2015. júl. 11. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
logitechet vegyél, legalábbis szerintem. Nekem spec egy z323 van, megbízható, erős. De ez olyan 15 körül van, vannak nagyobb testvérei 25 körül is. Meg nem tudom, hogy direkt írtad-e, de 2.1-t vegyél ne 2.0-t, ha egyáltalán ilyen árban van 2.0. A .1 igaz a mélynyomó.
2015. júl. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem nagyon szeretnék 2.1-et, a stereó szett jobb, minőségibb és praktikusabb, nem a nagy basszus kell, hanem a dinamikus jó hangzás, igaz nem ilyen olcsón kéne próbálkoznom, de erre a szettre nem szeretnék többet költeni, a másik gépemnél egy Thonet & Vander Kugel 2.0 van de volt több 2.1em is és minden tekintetbe veri őket(persze egy árkategóriában) lehet gyűjtök még és lesz egy T&H Hoch :/
2015. júl. 11. 23:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy behringer ms16? Karcolja sajnos a 30-at újabban, de használtan is ki lehet fogni olcsóbban. A 2.1-et felejtsd el mindenféle árkategóriában.
2015. júl. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 HUN_Sector ***** válasza:

Az a helyzet, hogy amíg az integrált hangkártyádra kötöd rá, addig hatalmes változások nem lesznek. A 2.1 a maximum amit integrált hangkártya mellett beruházni érdemes., ám a normál feladatokra, pl. játék és zenehallgatás, az bőven elég.

Én most egy Genius 2.1-es hangszendszert használok, 10000ft alatt volt az ára 2 éve. Tökéletes arra, amire kell.

2015. júl. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a behringer nem rossz, de sajna az ára ugye, és ott van az is hogy minőségi, viszont nem túl nagy a teljesítménye, a thonet & vander mind2őbe jó, ha drágábban vennék szerintem azt, de most maradjunk itt :)
2015. júl. 12. 00:06
 6/8 A kérdező kommentje:
Creative SB 5.1 belső hangkari lenne hozzá, ezt kihagytam :)
2015. júl. 12. 00:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha szabad javasolnom:


[link]


Ez tuti jó lesz, megfelelő basszus/nem torzít (már ha nem állítod túl magasra a basszust a gépen), van benne elég magas hang is.

Persze csak akkor ha elfogadod a 2.1-et.

Ha nem akkor az SP-HF1800A legalább, szintén nagyon jó, és nem műanyagból van.

2015. júl. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2.1 mindenképp játékra+film kiváló!


Zenére kell csak a 2.0

2015. júl. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!