Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gépházból a tápegységet hogy...

Gépházból a tápegységet hogy kell kivenni?

Figyelt kérdés
Mind a 4 rögzítő csavart eltávolítottam, valami mintha mégis fogná a tápegységet belülről. Nem merem feszítgetni nehogy baj legyen.

2015. júl. 12. 06:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a csavarokat kivetted akkor már semmi nem tartja egy egyszerű határozott mozdulattal húzd ki a kábeleket pedig húzd ki a hardver elemekből.
2015. júl. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

hogy erted hogy belulrol? hat belulrol kell kivenni ott meg latnod kelene hogy mi fogja egy lemez stb...


pl. fotot is feltehetnel rola ha te nem josz ra, de valamelyikbe egyszeruen belefeszul, a hazba

2015. júl. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocs, kicsit furán fogalmaztam valóban. A belülről-t úgy értem, hogy a másik oldalról. Tehát nem a felnyitható oldalán hanem a másikon.
2015. júl. 12. 07:48
 4/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
hat leveheted masik oldalat is haznak, hatha ott is ralatni es ott fogja valami de ott belso fal szokott lenni...
2015. júl. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az nagyjából lehetetlen.


Mindenhol a hátsó, 4 csavaros megoldást szokták használni, kivétel néhány olyan gép, amit 1-1 gyártó maga tervez és épít meg.


Milyen házról, illetve tápról van szó?

2015. júl. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Cooler Master a gépház és Chieftec a táp.
2015. júl. 12. 08:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Kicsit pontosabb adatokra gondoltam. Kellene a típusuk is.
2015. júl. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hypno ***** válasza:

#3

Gondolom útban van a processzorod hűtése, és a másik oldalon szeretnéd kiügyeskedni. :D


Valószínűleg nem fog menni, mert a házak olyanok mint egy önhordó gépjármű karosszéria. A lemezeket úgy alakítják ki, és rögzítik, hogy bizonyos merevséget adjanak az egész cuccnak.

Az egyik ilyen fontos lemez az alaplap tálca, ami akadályozza a túloldalon való kivételt.

Egyébként szedd le a túloldali takarólemezt és láthatod hogy mennyi helyed van. maximum két csavar tartja a hátoldalon. Ha ezeket kivetted elcsúsztatod hátra és már lenn is van.

2015. júl. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!