Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baj a gépemmel?

Mi a baj a gépemmel?

Figyelt kérdés

Ha bekapcsolom a gépem:

1.Elindul a gépház

2.A monitoron bevillan az asus felirat(a monitorom márkája)

3.A gépház megy de a led sárgán világit(ugye nem kap jelet)

Ha nagynehezen elindul zet dobja be: [link]

[link]

A 2. kissé homályos de ugyanaz mint az 1.

Mi a baja?

Szerintem bizonyos beállitásokat kell telepiteni de nem tudom ha be se hozza az asztalt.Megnyomom a delt ahogy kéri és "Entering Setup" 1,5 orán át utána inkább kihuztam.De nem értek annyira ehhez mi a baja pontosan?Egész jó kis gép és szeretném ha müködne.



2015. júl. 12. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Mik az előzmények ?
2015. júl. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Trevor. ***** válasza:
100%

OFF: "Elindul a gépház" Ezen szakadok XD És mennyivel repeszt? Még nem kapott bírságot gyorshajtás miatt?

3. Sárgán világít, gondolom indexel...

ON: Én csinálnék egy BIOS reset-et (gép áramtalanít, alaplapi elem ki pár percre, majd vissza, gép elindít).

2015. júl. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben
2015. júl. 12. 17:25
 4/6 anonim ***** válasza:

A géped azt írja, hogy: " Veszély!!! Az előző teljesítményű túlhúzás (overclock, tuning) sikertelen.és a rendszer visszaállt az alapértelmezett beállításokra.

Nyomj meg bármilyen billenytűt, kivéve a DEL-t ahhzo hogy belépj a beállításokba.


Szerintem ez valapján azt jelenti, hogy tuningoltad, és nem bírta a gép valamelyik alkatrésze. Valszeg alaplap. Bár ha nem tuningoltad akkor kérdéses.

2015. júl. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

BIOS-ba betudsz lépni? Ott állíts mindent alapértelmezettre.


Amúgy én is úgy képzeltem el hogy elindul a gépház valamerre. :D TITANFALL! Lezuhan az égből és széttép bár droidot, aztán iszik egy sört

2015. júl. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem és lehet hogy az elején nem volt egyértelmü ez az elindul dolog de értsétek jól.Gyorsjatás XD
2015. júl. 13. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!