Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 7 nyomtató probléma -...

Windows 7 nyomtató probléma - miért nem észleli a nyomtatóm?

Figyelt kérdés
Word, Excel és minden egyéb más programnál tudok nyomtatni, de ha jobb gombbal kattintok egy képen, és úgy szeretném kinyomtatni a képet, ott nincs a listában a HP Laserjet 1020-as gép. Csak a virtuális nyomtatók. HA a nyomtató telepítésre kattintok, ott sem sikerül telepíteni, hibát ír ki. Mitől lehet ez?
2010. márc. 4. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Laptopomon win7 van nekem is előjött ez a hiba. Nem lehet vele mit csinálni, bugos sz*r. Váltok linuxra hamarosan.
2010. jún. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor nyomtass képnézőből. IrfanView a legjobb :)

Én még életemben nem nyomtattam jobbklikkes menüből :D

2010. jún. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs hozzá driver. keress win7-es driver programot. egyébként nagy tetü a win7, szinte semmilyen régebbi alkatrészhez nincs benne alapból driver.
2010. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Irfant ki fogom próbálni, csak nekem ez eddig egyszerűbbnek tűnt. Köszi még1x is mindenkinek!
2010. jún. 29. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!