Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez mennyire jó...

Leever kérdése:

Szerintetek ez mennyire jó konfig? Gta V, cs go, bf3-4, call of duty advanced warfare, ghost-ot játszanék.

Figyelt kérdés

Megprobáltam egy AMD-s konfigot összerakni, mert 150k-ból nem tudom milyen Inteles jönne ki egy jó videókártyával.


Processzor: AMD FX-6300 30k

Alaplap: Gigabyte 970A-UD3P 23k

RAM: Kingston 2x4GB DDR3 1866MHz HyperX 15k

Merevlemez: Western Digital 1TB 64MB WD10EZEX blue 15k

Táp: Chieftec Smart 500W CTGPS500A8 12k

Videókártya: Gigabyte GTX750 Ti 2GB DDR5 GV-N75TOC-2GI 45k

113k + áfa

Összesen: 144k


Sokan írták hogy ez teljesen jó videókártya az fx processzorhoz.

Vélemény erről a konfigról?

Tudnátok írni egy jó hűtőt az amd processzor mellé?



2015. júl. 13. 17:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

elöttem szólónak : a gta nem processzor igényes,hanem kártya igényes.

megnézném az i3-adat,miközben videot renderelsz,és közben játszol ultra grafikán.

nekem ez simán megy amd procival.

2015. júl. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

na szopt*ad te senki lol amikor videót renderelsz akkor a proci 100% pörög nincs program ami ilyenkor elindulna ,hiddel én is csinálom tudom amugy meg ilyenkor a GPU dolgozik egyes esetekben a Ram is maxon megy nem viccelek küldjek képet tessék : [link] ,Intel Xeon E5440 em van nem szar proci 16 ért vettem a GTA is 30-40 fps essel futott rajata ultran(igenultra)egy GTX 750 kiséretében,mondjuk csak pár órát gameltem vele azt töröltem.Szóval most gondolj bele veszel egy mostani procit az jóval gyorsabb lesz .De te mit "vs" ezel FX6300 és pentiummal a pentium mondjuk ki mamár szar :(

Figyelj ennyi pénz valószínuléeg hosszú távra tervezel elkölteni nem akarsz a közel jövőben gépet ujitani szóval addi variálj amíg kinem jön úgy én az én gépem 60K ért vettem innen onnan 1 hét alatt de az elött vagy egy hónapig keresgéltem tervezés---> akció --->gaming(esetemben videóvágás,és 3D modellezés)

2015. júl. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

használd azt amit én.


tessék,töltsd le : [link]

2015. júl. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
jó de ez csak a szánalmas gameplayek előállítására jó illetve egy két családi videó legyártásához másra nem de persze akinek ez megfelel akkor jó egy házi videóhoz nem kell After Affects illetve Premier Pro...
2015. júl. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

[link]

csak hogy tiszta legyen a DX12

2015. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

A válaszíró 74%-ban

na jah nem ide kellene járni hazudni nekem is volt 8 magos fx-em.

2015. júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!