Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen dolgokat vegyek a...

Milyen dolgokat vegyek a gépembe, hogy fussanak az új játékok és, hogy ne a legalacsonyabb felbontásba fussanak?

Figyelt kérdés

A mostani gépem:

alaplap: asrock fm2-es foglalat

processzor: amd a4-5300 3.4ghz

vga:a proci integrált videókártyája az amd 7480d

ram: 4gb kingston 1333mhz

Túl sok pénzem nincs az újításra de talán valahogy kitudok olcsón és jól jönni belőle. A processzor helyére egy ilyet gondoltam: [link] vagy egy ilyet: [link]

Az a10-es 5800k kb. 5ezer-el drágább azt pedig a videókártya árához hozzá lehet adni mert az a10-es prociba van igp de az nem kellene mert vennék normális videókártyát. Videókártyát használtan vennék mert újra nincs pénz még. Egy hd 6970-re gondoltam amit elég jónak gondoltam és teszteknél is jól futtata a játékokat. Ha valaki tudna küldeni használt videókártyát kb 30-35ezerig az jó lenne. Későbbiekben 4gb ram-ot is vennék. A játékok amikkel szeretnék játszani: fifa 16,gta 5,far cry 4,bf hardline,bf 4,watch dogs, stb...

További ötleteket is meghalgatok, hogy lenne jó a gépet kihozni kb. ugyanennyi pénzből. Kösz előre is!!



2015. júl. 14. 20:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább egy athlon II x4 860k-t választanék procinak és ha videókártya kell akkor ajánlom ezt az oldalt: [link] itt rengeteg jó használt vidikártya van
2015. júl. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A 860K ez esetben nem jó, mert az FM2+-os.

A lap pedig csak FM2-es procikat fogad.

2015. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Így van az alaplap csak fm2-es procit fogad.
2015. júl. 16. 10:44
 14/14 anonim ***** válasza:

Tehát akkor Athlon II X4 760K legyen a CPU amit ugye megtárgyaltunk már.


A VGA pedig

[link]


De ajánlom, hogy a VGA-val várj még egy kicsit.

A CPU-t megveheted, ha van egy épkézláb VGA-d amíg nem lesz másik, vagy megveszed a 760K-t és egy kicsit a polcon hagyod.


És minden nap 2-3 óránként nézd meg hardveraprót VGA ügyben, akár nVidia, akár AMD oldalról.

De ha nagyon gyorsan kell, akkor 760K + a linkelt HD7870 (R9 270X teljesítményét hozza).

2015. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!