Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop 100-120k között?

Laptop 100-120k között?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani laptopot 100-120k között?

Játékra is lenne használva, de csak olyanokra, hogy CS:GO, Minecraft, ETS2, Borderlands 2.


Én kinéztem már egyet, csak nem tudom jó lenne-e az árkategóriájában:


[link]


Előre is köszi! :D



2015. júl. 16. 07:45
 1/6 Smittes ***** válasza:
Szia, azt tudom neked mondani hogy ha nem feltétlenül akarod hordozni, akkor inkább építs egy pc-t ezért az árért, sokkal jobban jársz vele.
2015. júl. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát a CS:GO-t ennek simán vinnie kell. Mondjuk én mindig inkább a használt üzleti szériás gépeket részesítettem előnyben ilyen árban, újszerű állapotban (bármiféle karc, kopás nélkül). Ennél sokkal erősebb használt üzleti noteszgépeket lehet kapni, amik amellett, hogy jóval tartódabbak lesznek mint egy hagyományos konzumer gép, praktikusabbak is.
2015. júl. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Smittes ***** válasza:
820m videókártyával? Oké simán viszi...de milyen felbontáson meg graffal....azt ne felejtsük el hogy legalább stabil 60+ FPS kell legalább CS:GO-hoz. (Kodiak szerint 120 inkább)
2015. júl. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A képernyő felbontására HD-t ír, tehét 1366x768. Azt meg nem mondta, hogy milyen grafikán. Low-med szerintem meglehet a 60+ fps.
2015. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy cikk szerint (amit nem találok jelent pillanatban),a videókártya 1366x768 felbontás mellett high-on 80 FPS-sel viszi a CS:GO-t.
2015. júl. 16. 14:38
 6/6 Smittes ***** válasza:
Aha..nem.
2015. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!