Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » DisplayPort DVI átalakítás,...

DisplayPort DVI átalakítás, ilyenkor hogyan?

Figyelt kérdés

Van 2 videokártyám, de crossfire alatt nincs eyefinity. A videokártyán van olyan, hogy 2 DVI, 1 HDMI, 1 display port. A display portból ha DVI-t csinálok akkor átalakítóval akkor rá tudom kötni a monitort és akkor működni fog az eyefinity crossfire alatt?

Parázok kicsit, mert dreága kártya és régen volt egy ALL in wonder ati 1600 am aszem amit kötözgetéssel vágtam haza. nem bírta egyszerre a dvi d-sub és s-video triot azt elszált.

most 2 HD7850-em van. és a HDMI egy TV-n van , a DVI egy monitoron, a másik kártya DVI-jain 1-1 monitor, ha mind a 4-et egy kártyára kötöm, az egyiket átalakítóval akkor müködnie kell?

néztem videot komolyabb kártyán valami olyan display portos cucc volt amibelement a display portba és még valahova, de nem tudtam kivenni hová és az adta neki a dvi képet... ehez valami speckos cucc kell?

Kell valamire figyelni bekötéskor?



2015. júl. 16. 10:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!