Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor választáson voltam...

Processzor választáson voltam túl, szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés
Eljött az idő hogy vegyek egy új gamer pc-t. Úgy volt hogy Amd Fx8350-t rakok az új gépbe,de meggondoltam magamat és egy i5 4460-t választottam. Szerintetek jól döntöttem,85%-ban a gépet játékra használom.A Videókártya ami a processzorral együtt fog müködni, Amd Sapphire 280 3 Gb 384 bit

2015. júl. 16. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobban döntöttél.
2015. júl. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ment a zöld pacsi!Megnyugodtam.
2015. júl. 16. 14:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb, sokkal stabilabb lesz a működése, és simábban fog menni a játék.
2015. júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jól döntöttél!
2015. júl. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm! Ment a zöld kéz.Akkor elfogok lenni a procival :)
2015. júl. 16. 15:09
 6/10 anonim válasza:
0%
Nem döntöttél jól... Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de vagy nvidia kártyát, vagy az amd procit kellett volna, ráadásul az fx8350 a legjobb ár/érték aránya és sokáig overclock-olható. A sok hozzá nem értő inteles meg befoghatja a pofáját.
2015. júl. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
(előző kommentelő) És az, hogy "simábban fognak futni a játékok" egy hazugság!!! Amd vidikártyához amd proci illik!!! És nem azért, mert amd jobb lett volna, ha amd procihoz veszel nvidiát mert az birja.
2015. júl. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A márka fanok pedig kipusztulhatnának már a világból.

Na a ti hiányotok nem okozna ökológia katasztrófát, sőt....

A OC meg lófüttyöt se ér, a játéknál nem a CPU sebessége hanem a VGA teljesítménye számít, no meg az FX-nek a modulos felépítése miatt nem megfelelő a működése a CPU-nak, így ugyan olyan szituációban, mondjuk 4-6 magot használó dologban ugyan ott van, előbbiben le is hagyja az i5 4460.

8 magot használó (szerkesztés, rendereléss) ott már előrébb van az FX, de annyira meg nem éri meg.

2015. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem fx van,és egyre több játék használja ki a 8 mag adta lehetőségeket.

nekem volt intel,volt amd,és provihűtő nélkül mind a kettő elfüstölt. :D

2015. júl. 18. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Melyik gyökér barom találta ki elsőnek azt hogy amd cpu-hoz amd kártya kell. akkor mi a rák kell az intelhez intel kártya vagy mi????? mert az nvidianak semmi köze az intelhez.

felejtsük már el ezt a baromságot. meg ezeket a fanolásokat is.


Az meg hogy kihasználja mind a 8 magot (látszólag) az még nem jelent semmit.

2015. júl. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!