Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy van ez a garancia dolog?

Hogy van ez a garancia dolog?

Figyelt kérdés

Szóval vettem egy videokártyát, amire van 3 év garancia. Semmi gond nincs vele, de azért a biztonság kedvéért gondoltam, megkérdezem. Tehát, az van a garancia levél hátoldalán, hogy:

Vásárló kötelezettségei: .... az eladó és a szervíz által előírt használati utasítás betartása fel- és összeszerelsékor; az eladó és a szerviz pecsétje sértetlenségének megőrzése;

Tehát ahhoz, hogy érvényes legyen a garancia, nekem szervizbe kellett volna vinnem? Utólag is tudok szerezni szervizben pecsétet? Vagy esetleg olyat lehet e csinálni, hogy valami baja lesz a videokártyámnak, akkor elmegyek a szervizbe, kérek pecsétet, adok neki érte pár ezrest, és akkor érvényes a garancia?


2015. júl. 16. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem valamit félreértesz.


Az alkatrészeken szokott lenni gyárilag matrica, amire rá van írva ha sérül akkor ugrik a garancia. Ezeket olyan helyre szokták ragasztani, az alkatrészt csak a matrica sérülésével lehessen szétszedni. Szerintem erre gondolnak

2015. júl. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!