Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » USB to ATA/ATAPI bridge, nem...

USB to ATA/ATAPI bridge, nem látszik a merevlemez?

Figyelt kérdés

Win 7 Home Premium 64 bit.


Az eszközök és nyomtatókban rámegyek az USB híd tulajdonságaira, majd a "Hardver" fülre. Itt két dolog van, egyik az USB-háttértár, ez maga a híd, a másik egy Maxtor merevlemez, melynek típusa "Lemezmeghajtó". Miért nem jelenik meg a Számítógépen, miért nem látom a Számítógépben a meghajtók közt, ha egyszer a Vezérlőpultban felismeri?


-jó a driver

-jó a merevlemez

-jó az USB-híd

-jó a gép, minden vadi új


Miért nem jelenik meg az eszköz? Értetlenek, haszontalanok, visszakérdezgetők kíméljenek!



2015. júl. 19. 11:50
 1/8 A kérdező kommentje:
A driverek törlése, majd az eszköz újbóli behelyezése sem oldott meg semmit: feltelepültek a driverek, minden használatra kész, csak éppen nem látom.
2015. júl. 19. 12:00
 2/8 A kérdező kommentje:
Notebookom van, nem tudom az alaplapra kötni.
2015. júl. 19. 12:02
 3/8 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__5..

Ezt már olvastam, a Tárolásnál nekem sem jelenik meg, csak a laptop merevlemeze.

Külön táp van, az is jól működik!

2015. júl. 19. 12:07
 4/8 A kérdező kommentje:

Inicializálni kellett a lemezt. Ez működött:

[link]

2015. júl. 19. 12:19
 5/8 hypno ***** válasza:
Ezt jól megbeszélted magaddal :DDD
2015. júl. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Legalább megoldottam, senki sem szokott visszajönni a kiírt kérdéséhez.
2015. júl. 19. 14:30
 7/8 hypno ***** válasza:
Én speciel értékelem is, hogy megosztottad a megoldást. Tényleg nem okan teszik meg, pedig jó lenne, ha mások is okulhatnának.
2015. júl. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ne olyan gyorsan, most minden alkalommal lefagy a Lemezkezelő, amint csatlakoztatom a HDD-t...
2015. júl. 19. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!