Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet visszaállítani a...

Hogyan lehet visszaállítani a felhasználói mappákat alapértelmezettre?

Figyelt kérdés
Van egy SSD vincseszterem. Át akartam helyezni a nagy meghajtóra a mappákat (dokumentumok, képek, videók, letöltések), de megtagadja az áthelyezést. Az egyiket valahogy sikerült, de nem úgy, ahogy akartam, ezért vissza szeretném rakni az alapértelmezett helyére, de ezt is megtagadja. És még a OneDrive is közbeszól a dologba. Azt akarom, hogy a mappák a nagy meghajtón legyenek. Most van három videók mappám és egy E:\ nevű letöltések mappám.

#Windows #mappa #áthelyezés #felhasználói mappa
2015. júl. 19. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Legközelebb ne csak úgy találomra kezdj el áthelyezgetni, mert úgy nem fog működni. Hiába helyezed át, a rendszer ettől nem fogja még tudni, hogy hová lettek a mappák. Abból a mappából, amit sikerült "áthelyezni", csak a fájlokat helyezd át az eredeti helyükre, magát a mappát ne.

Az SSD nem merevlemez, hanem félvezető alapú meghajtó. A kettőnek teljesen eltérő a működési elve, nem keverendőek össze. Egyébként pedig felesleges amit csinálsz, már ha azért csinálod, amire gondolok. Megérzésem szerint a kevesebb SSD-re írás miatt akarod áthelyezni, de erre semmi szükség nincs. Az SSD-t NEM kell kímélni, bőven elavul, mire az írás miatt bármi baja lenne.

2015. júl. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, de ezzel nem segítettél, mert az áthelyezést az általad megadott oldal alapján csináltam meg, és így adta ki a szöveget:

Ide nem helyezhető át a mappa

A hozzáférés megtagadva.

2015. júl. 19. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!