Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó lesz játékra, videovágásra,...

Jó lesz játékra, videovágásra, programozásra?

Figyelt kérdés

Korszerű játékokra, programozásra raknák össze egy gépet. Tegnap is tettem fel ezzel kérdést, csak pár dolgot meggondoltam.


Szerintetek?


ASUS - H81M-D

Intel - Core i5-4460 3200/6MB LGA1150

Sapphire - R9 280 3GB DDR5 Dual-X OC w.Boost

GeIL USA - 8192MB 1600MHz

Western Digital - 2TB 7200rpm 64MB Caviar Green

Kingston - 240GB 2,5" SATA3 SSDNow KC300

FSP - 550W Raider S 80+ Silver BOX

Cooler Master - CPU Hyper 612 Ver.2 - RR-H6V2-13PK-R1



2015. júl. 20. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a wd green t csak és kizárólag adattárolásra akarod használni(~nem használod napi szinten), akkor korrekt.

Mielőtt kérdeznéd, azért, mert idegesítően lassú, vágásnál nem vennék rá mérget, hogy elég az az ssd.

2015. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ragaszkodok a green hez de masban 2 TB set nem lattam a WD-N belul. Melyiket javaslod?
2015. júl. 20. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Western Digital Blue-t ajánlom, az nagyon jó5 Vagy ott van a Black, ami sokkal gyorsabb és hangosabb is.

A RAM-ot én dual-channel-ben venném.A CPU hűtő helyett, akkor én egy B85M PRO4 alaplapot vennék a 7.1-es "hangkimenet" miatt, és optikai csatlakozó miatt. Én azért tartom fontosnak neked, hisz ha videót vágsz, akkor a hanggal is bíbelődsz. Háznak egy Zalman Z3-at ajánlok!

2015. júl. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!