Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik éri meg jobban? Laptop...

Melyik éri meg jobban? Laptop vagy PC?

Figyelt kérdés
Melyik éri meg jobban? Laptop vagy PC? Maximum 250 ezret áldoznék rá. Amire kelleni fog: Tűzvédelmi munka, Játék ,netezés.

2015. júl. 20. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha hordozod, laptop.

Ha nem, PC.

Alapvetően ebből a pénzből sokkal erősebb asztali számítógépet tudsz összerakni, mint amilyen laptopot vennél. Semmi értelme nincs a laptopnak, ha nem hordozod.

2015. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
ár/teljesítmény - ben mindenféleképpen a pc főleg komolyabb játékokra. azonban nem tudom menniyre fontos neked a hordozhatóság és a mobilitás.
2015. júl. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Igen igaz! Ha nem számít a hordozhatóság akkor Pc! Ajánlom a Pcx.hu azon a gépösszerakót, ott össze is rakják neked
2015. júl. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fiam játszana a Fifával játszana. Én csak arra használnám ,hogy dolgozzak nyomtassak stb. Azért fordultam a gyakori kérdések felé , mert a gépszerelőnk soha nem ér rá megbeszélni a témát. Hordozni meg akkor lenne jó ,ha kapnék irodát tűzoltóságon,de ez nem lehetséges mert most kezdtem el a szakmát.
2015. júl. 20. 20:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor most lehet jobb lenne a Pc... Vagy a laptop nem lesz túl erős pár év múlva... Nem tudom...
2015. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BM-Striker ***** válasza:
100%
Ha gépnek van fix helye, ahol nem baj, ha midig elől van, akkor asztali gép legyen, főleg amiatt, hogy olyan notebook, amin jól megy Fifa 15, nem annyora olcsó.
2015. júl. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a válaszokat! :)
2015. júl. 20. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!