Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játék közben atidvga. Dll...

Játék közben atidvga. Dll hiba? (bövebben lent)

Figyelt kérdés
Ha játékokat inditok akkor néha teljesen random vagy lefagyok, vagy kapok egy kékhalált. Ativga2. dll észleli a hibát. Sapphire HD2600xt, driver akármenyik kártyámhozvaló drivert letöltöm ugyan ez?
2010. márc. 5. 19:44
 1/4 MaXXeGee ***** válasza:
A kékhalált túlmelegedéskor is kidobja. Milyen op rendszer mellett jelentkezik ez a hiba? directx van fennt?
2010. márc. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most kiröhög mindenki, hogy bolond ez, de leírom. Ugyanez volt az én gépemnél is, msi laptop, sokat szoptam vele, 32-bites xp alatt.Akármilyen drivert tettem fel, nem segített. Végül felraktam az ATITOOL progit, ez segített, igaz, kicsit a teljesítmény visszaesett, de sokkal ritkábban jelentkezett ez a problema...a végső megoldás...mivelhogy 64bites procim van, és a konfig elbírja, felraktam a w7 ultimate 64bitet...8 hónapja kb...wow..azóta nincs ilyen gondom.
2010. márc. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ati Tray Tools lesz az szerintem. Tényleg hasznos kis progi :)
2010. márc. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azaz, csak régebben használtam, és a tray kimaradt :D
2010. márc. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!