Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógépes egeret szeretnék...

Ostrom100 kérdése:

Számítógépes egeret szeretnék vásárolni. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak egyet: [link]

Nekem egy olyan kellene aminek a görgője TARTÓS és maga az egér is.Átlag használtra kellene.Játszanék vele viszont nem olyan Gamer szinten hanem csak pl:World of Tanks-on,Call of Duty-kon.Maximum 3000 ft-ot szánnék rá.Az általam kinézett egérről sok pozitív kommentet olvastam.Ötletek?



2015. júl. 22. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
3ezer forintból milyen ötletet vársz? Tegnap annyiért vettem fagyit.
2015. júl. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam ki hogy a magad fajták kötekedjenek.
2015. júl. 22. 16:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyiből még használtan se lesz jó egér, de az RX250 egy korrekt egér a maga kategóriájában, volt hozzá jó sok óra szerencsém, ha számodra kényelmes lesz, nyugodtan vedd.
2015. júl. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kötekszem, nem baj ha ennyiért veszel egeret, csak ennyiből miért várod a tartósságot? Meg kinek mi az, a máminéninek aki napi kettőt katting vagy a C0D-osnak aki napi ötezret?

Mintha használt autógumit vennél 4 ezerért, hogy ebben az esetben mire érdemes figyelned? Ne legyen szálszakadt.

2015. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyiért csak egyszerűbb irodai egereket, vagy gagyi, gamernek kinéző vackokat kapsz. Egyik sem a tartósságáról híres.
2015. júl. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!