Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy lehettem ekkora ökör?...

Hogy lehettem ekkora ökör? Nem indul a gepem. Csokkentett modba ragadt!

Figyelt kérdés
Virusirtot tettem fel a gépre es ujra kellett inditani hozza csokkentett modban, de a csokkentett mod nem indult. Ujrainditottam a gepet, semmi baj nem volt, a windows ujra felallt. Gondolkoztam, hogy menjek bele csokkentett modba es talaltam egy megoldast, hogy beikszeltem egy opciot, bogy a rendszer alapbol csokkentett modba induljon, leokeztam... De igy se indult, sot igy valtoztatni se tudok.rajta mert alapbol csokkentett modra allitottam az inditast!!! Es igy soha nem fog bekapcsolni. Röhejes, tudom! Mit tegyek?
2015. júl. 23. 14:40
1 2
 1/11 Trevor. ***** válasza:

Hogy lehet az, hogy nem indul csökkentett módban?

Legrosszabb esetben rakd át a merevlemezt egy másik gépbe, ments le minden fontosat, majd rakd vissza és telepítsd újra a Windowst.

2015. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak hogy értsem, csökkentett módban nem indul el a windows, de mivel azt az opciót állítottad be, mindig csökkentetbe akar indulni, de nem tud? Akkor mi történik indításkor? Milye rendszer win7?
2015. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Neuhauser László ***** válasza:
F8 >> A Windows normál módú indítása VAGY Legutóbbi helyes konfiguráció
2015. júl. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Wind 8.1

Csokkentett mod nem jon be csak egy fekete kepernyo es ott ragad..

Eloszor restartoltam az elso probalkozadoknal, gond nelkul betoltott normal modba a windows.

De mondom vhogy csak.be lehet menni csokkentett modba.... es beallitottam, hogy automatikus csokk. modban induljon... es onnastol kezdve bejott a fekete kepernyo, es ugye a restarttal se tudom a windowst ujra ,, normal modba" indítani, mert beallitottam, bogy alapbol minden ujrainditaskor csokk. modban induljon. Igy benne ragadtam ebbe a fekete kepernyobe... Mi tevo legyek? :O

2015. júl. 23. 14:56
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, 2es ahogy irtad.
2015. júl. 23. 14:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Gondolom a bios reset nem segít ilyen problémánál.
2015. júl. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De az F8-t ugyan úgy tudod nyomogatni és így bejön az indítási képernyő nem? Mert abban a menüben ugyan úgy kiválaszthatod, hogy normál módban induljon a gép.
2015. júl. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, +1 az előttem szólónak.
2015. júl. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nyomogmatni tudom de semmi se tortenik :(
2015. júl. 23. 15:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb újratelepíteni
2015. júl. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!