Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi okozhatja, hogy a gépem...

Mi okozhatja, hogy a gépem teljesen random időközönként belassul és a feladatkezelőben azt mutatja, hogy 100%-os a merevlemez kihasználtsága, miközben éppen semmilyen folyamatot nem végez?

Figyelt kérdés

A gépnek eddig semmi baja nem volt, frissen újratelepített eredeti win 8.1. A merevlemez elméletileg nem hibás, nincs problémája (tesztelve). Vírusírtót lefuttattam, nem talált semmit, tehát ez az opció is kizárható.

Ez a kép szépen leírja a helyzetet:

[link]

Próbáltam utánakeresni, de nem jártam sikerrel. Hátha valaki jártasabb meg tudja oldani a dolgot. Előre is köszönöm a válaszokat.



2015. júl. 23. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Az lehetetlen hogy nem fut semmilyen folyamat...

Nyomj rá a lemezre és megmutatja melyik folyamat a ludas

2015. júl. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Rezi Dencia ***** válasza:
A feladatkezelőben meg tudod nézni, hogy mi okozza a problémát. Megmondom őszintén, még nem találkoztam ilyennel.
2015. júl. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, valami biztos. Töltsd le Hard Disk Sentinelt! Az megmutatja hogy hány %-os a merevlemez, sőt még elindulás leállásokat, hőmérsékletet is stb.
2015. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok nekem a panda security csinálta ezt 100% cpu, hdd-vel
2015. júl. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A kép is a feladatkezelőt mutatja, egy programnál sem ír semmit, különben az osszesítésen is látszódna.


Hard Disk Sentinellel ellenőrintem, hogy a merevlemez milyen állapontban van, fent írtam is, hogy az elméletileg hibátlanul üzemel.


A probléma még fennáll.

2015. júl. 30. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!