Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Átlag használatra milyen ez...

Ostrom100 kérdése:

Átlag használatra milyen ez az egér?

Figyelt kérdés

1.: [link]

2.: [link]

Melyiket érné meg megvenni?



2015. júl. 23. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyen árban (nem grafikai munkához vagy játékhoz való egereknél) nem kell nagy különbségekre számítani, azt éri meg amelyik kényelmes.
2015. júl. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ha az átlag használat alatt Facebook-ra, meg hasonlókra gondolsz, akkor elég rákölteni 400 FT-ot is :)
2015. júl. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Játszanék is vele de egyáltalán nem Gamer szinten.
2015. júl. 23. 20:54
 4/10 anonim válasza:
Akkor is, sztem elég lesz neked egy 1000 Ft-os egér: [link]
2015. júl. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát ez is jó egérnek néz ki.Most elbizonytalanítottál :D.Nem tudom hogy a 3 közül melyik legyen. :/
2015. júl. 23. 21:05
 6/10 anonim válasza:
:D :D Ha van rá pénzed, akkor mindenképpen vedd meg a másik 2-ből valamelyiket, de ha nem akarsz nagyon költekezni, akkor teljesen jó lesz az, amit én ajánlottam :D Egyébként én is így voltam vele gép vásárlásnál, hogy minden legyen jól kinéző, meg világító :) Aztán rájöttem, hogy az egeret nem látni a kezemtől, meg amúgy sem fogom egész nap nézegetni :D De te döntesz :)
2015. júl. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:D.Nekem egy tartós kellene.Amit mutattál olyasmim van most ami nem jó :/.Kis ütés hatására elmegy és ezért állandóan ki-be kell dugdosnom.Szerintem az RX 250 lesz az igazi.Sok pozitív komment van róla.Ha lesz az auchanban akkor veszek ha nem akkor megrendelem :D
2015. júl. 23. 21:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy nagyon hasonló, logitech m-bt-58, nagyon szerettem, strapabíró is volt, egyedül az zavart benne, hogy nagyon hangos volt a görgője. Mondjuk ez eddig az összes általam használt logitechre igaz, de erre kiváltképp.
2015. júl. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 HUN_Sector ***** válasza:

A sors fintora, hogy az eddigi legtartósabb egerem egy auchanes 600 ft-os gazdaságos egér volt :)


Pontos, megbízható és jó. Lehet én fogtam ki egy szuper darabot, de akkor is elgondolkodtató. A trustoktól viszont óva intelek. Mostanában van valami velük, 2 hétnél tovább jellemzően nem húzzák (4 db, 5000ft környékén vásárolt egér mintáján mondom)

2015. júl. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a Microsoft 1.1 egy nagyon nagyon régi egér sokáig nagyon kedvelt volt játékosok körében nekem is volt egy sajna a kábele találkozott egy macskával, de hogy a mai egerekhez képest milyen azt nem tudom..
2015. júl. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!