Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mekkora esély van PCX-en...

Mekkora esély van PCX-en összeszereléssel hibás terméket kapni?

Figyelt kérdés

Számítógép rendelése az alkatrészek összeszereltetésével +5000HUF-ért.

Megéri? Jó persze, megéri, ez hülye kérdés.

De kinek milyen tapasztalatai, ismeretei vannak ezen a téren, jól megcsinálják? A gép működik rendesen otthoni bekötéskor?

Esetleg ha valamiért nem jó, de garanciák lettek rá vásárolva(külön a belsőségekre), akkor egész gépes visszaküldés, vagy alkatrész kiszerelés és annak visszaküldése(persze csak a hibás mivoltú termék tudatában) a megoldás?

Egy mondatban, erre az összeszereltetett dologra ki mit mondd?


2015. júl. 23. 21:47
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha nem értesz a számítógépekhez ilyen téren, akkor érdemes velük összerakatni (hacsak nincs ismerősöd, aki megoldaná néhány sörért mondjuk). Szart nem adnak ki a kezük közül, tehát működni fog az általuk összeszerelt számítógép. Ha valamelyik garanciás termék elszáll, akkor csak a terméket szokták visszaigényelni, az újat pedig neked kell visszaraknod a számítógépbe.
2015. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
SZERINTEM, ha már összerakják ki is próbálják, legalább, hogy bekapcsol-e:) de szerintem 1 a 100-hoz az esélye Annak, hogy otthon nem működik.
2015. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Furán hangzik, de nekem 3 hét alatt megdöglött egy pcxről szerzett gép xddd
2015. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anno iponnal szereltettem össze egy gépet, minden stimmelt kivéve a proci pasztázása, az nagyon hanyagul volt megoldva, ami apróság ugyan de elég fontos dolog. Én másra már nem bíznám a gépem összerakását, főleg ha kapkodnak mert munka van. Helyedben ismerőst keresnék aki ért hozzá és rá is ér, hogy együtt összedobjátok (gondolom egyedül nem menne túl jól ha az összeszereltetésen gondolkozol).
2015. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én anno magam szereltem össze, a táp másfél év után meghibásodott, háztól házig garival visszaküldtem, és 1 hónap múlva küldtek egy újat
2015. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Trevor. ***** válasza:
100%
Nézz youtube-on pár videót és te is össze fogod tudni rakni.
2015. júl. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem csinált ilyet az ne nagyon kezdjen neki gépet összerakni. Láttam már emberkéket akik távtartó nélkül raktak be alaplapot, vagy simán a processzorfoglalatra kentek hűtőzsírt és úgy tették rá a processzort.
2015. júl. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!