Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy pendrive-om amire egy...

Van egy pendrive-om amire egy filmet szeretnék átmásolni de az átmásolás megszakad. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 8 gb-os pendrive-om amire egy 5.6gb-os filmet szeretnék átmásolni. Áthúzom a pendrive mappájába a fájlt elkezdi átmásolni majd egy kicsi idő múlva kb. az átmásolás negyedénél járva az megszakad és a következő üzenetet kapom: Hiba történt A megadott cél nem létezik. Előfordulhat, hogy offline hálózati hely vagy DVD- vagy CD- meghajtó. Ellenőrizze a helyet és próbálkozzon újra. Mit tegyek?

2015. júl. 24. 21:21
 1/7 Szirty ***** válasza:
Milyen filerendszer van a pendrive-on? ha FAT32, akkor az lesz a gond, hogy azon 4GB a legnagyobb létrehozható file. Formázd más filerendszerre. Pl. NTFS-re.
2015. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Trevor. ***** válasza:
Milyen fájlrendszer?
2015. júl. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már átformáztam a pendrive-omat NTFS-re az átmásolás előtt.
2015. júl. 24. 22:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Hali.


Úgy csináld, hogy megnyitod a Total Commandert, ebben kijelölöd az átrakni kívánt fájlt, bal fölső sarokban katt rá, hogy Fájl-Fájldarabolása- vársz ameddig feldarabolja, ezután ráhúzod a penyóra, ha meg van, akkor nyisd meg megint a TC-ert, jelöld ki a penyón lévő fájlokat amiket eldaraboltál, megint Fájl, és most arra menny, hogy fájlegyesítés! :)


Remélem tudtam segíteni :)

2015. júl. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rámegyek, hogy fájlegyesítés egy ideig megy majd megáll, befagy a TC és amikor újra jó, kiírja: Nem észlelhető lemez
2015. júl. 25. 17:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Töldsd le a legújjabb TC-tm az eósegíteni fog!
2015. júl. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Timoty válasza:
Köszi. Nekem most segített.
2020. aug. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!