Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok véleményeket, tapaszt...

Tudnátok véleményeket, tapasztalatokat mondani?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Bme gépészmérnökire fogok járni és gép vásárlás előtt vagyok, a véleményetekre vagyok kíváncsi, hogy mi érné meg jobban pc vagy laptop. Van egy regi asus laptopom meg pentiummal, 512es vidikarival stb..de hibátlanul működik, netezés, filmezes stb 2ora üzemidő.

200km van, szóval a velemenyetekre\tapasztalatotokra lennék kíváncsi, hogy mi lenne az ideálisabb. Előre is köszönöm.



2015. júl. 28. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha játékra kell akkor egyértelmű hogy asztali pc, ha csak netezés meg fimezés, akkorm eg laptop, de szerintem asztali c jobban megéri!
2015. júl. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen játszanék, ha egyetemre az órákra kell a gép akkor az amim van megfelel? Vagy kell az erős laptop? Ha nem akkor lenne jo gondolom a pc.
2015. júl. 28. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
elég a laptop, ha játszani akarsz meg rakj össze egy jóféle gépet (Y)
2015. júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha pesti vagy (szóval ha bejárós leszel, nem kolis), akkor bőven elég egy asztali, nem kell plusz laptop. Ha játékra is kell, akkor az már bőven jó lesz a tervezőprogramok futtatásához is.

Ellenkező esetben viszont muszáj lesz egy normális laptopot beszerezni (sztem ami neked van, az már kevés lesz, vagy épphogy elég).

2015. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja azt kihagytam, hogy az egyetemre az órákra nem kell laptop. Ahol gépet kell használni, ott lesz gép. Általában engedik, hogy a saját laptopodat használd, ha ilyen úri szeszélyeid vannak, de kelleni nem kell.

A saját gép az otthoni feladataidhoz fog kelleni, elsősorban modellezéshez és rajzoláshoz.

2015. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!