Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Összeraknátok nekem egy...

Összeraknátok nekem egy egyszerűbb Gamer PC-t? Nem nagyon értek hozzá és nem tudom, hogy mik mivel passzolnak össze. (folyt)

Figyelt kérdés

Kinéztem egy Processzort :AMD A10 x4 6800 k 4.1 GHz FM2. Szerintetek ez jó proci? Azt olvastam, hogy nem kell hozzá külön videó kártya ez igaz? És milyen alaplapot és Ram-ot vegyek hozzá? Ez ezenkívül mik kellenek még? És a táp egység mindegy, hogy milyen?

DVD író, merevlemez,egér, billentyű, monitor az van.



2015. júl. 29. 07:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzed van a gépre?
2015. júl. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
60-70 körül gondoltam nem kell olyan nagyon komoly gép csak kb a közepes kategóriájú játékok fussanak rajta.
2015. júl. 29. 09:04
 3/6 HUN_Sector ***** válasza:

Ennyiből nem lehet megoldani.

Ráadásul ha vga nélküli gépet szeretnél APU-val, akkor az nagyfrekvenciájú ramokat igényelne, minimum 1866 mhz-eset. Mivel az integrált csip a ramból táplálkozik, ezért minimum 2*4 GB kell. Az kb 18000ft. Az APU az egy újabb 33000ft. Egy megfelelő fm2 alaplap 17000ft, s nincs még vinyó, ház, táp de még egy optikai meghajtó sem.


Egyébként az A10-esek jellemzően 720p-ben lowon, esetleg 1680*1280-ban mediumon tudnak vinni újabb játékokat, de sok függ attól, hogy mégis melyik játékról beszélünk.


Mindenesetre a te árkategóriásban csak használt gépek játszanak.

2015. júl. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oh értem :/ igazából ház,táp, optikai meghajtó és winchester az van
2015. júl. 29. 10:05
 5/6 A kérdező kommentje:
Régebbi gépemből van alaplap, de nem tudom,hogy az réginek számít-e. És ha veszek hozzá VGA-t vagy más processzort úgy se jönne ki?
2015. júl. 29. 10:09
 6/6 HUN_Sector ***** válasza:
Írd le az alaplapod, a házad, a tápod típusát
2015. júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!