Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a konfigról?

Figyelt kérdés

Ház: Sharkoon Vg4-w

Alaplap: MSI H97 Gaming 3

Proci: Intel Core i5-4460

Videókártya: MSI GTX960 2GB DDR5

Ram: 2x4 GB Kingston HyperX Fury

Táp: Chieftec CTG550 550W

SSD: A-Data 128 GB SATA3 Premier Pro

HDD: Western Digital 1TB


Procihoz esetleg valami hűtőt tudtok ajánlani, vagy jó a gyári? Nem fogom tuningolni soha.



2015. júl. 29. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Felesleges az az alaplap.

ASUS B85M-G teljesen elég.

"Nem fogom tuningolni soha"

Hát azt megnézném hogy ezt a szorzózáras procit te megtuningolod szóval igen elég a gyári hűtő, ja és épp ezért nem kell az a drága lap sem.

Azt az SSD-t inkább ne.

2015. júl. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Így ha ezeket megspórolod akkor belefér ez is és ez azért jobb mint a 960.

[link]

2015. júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

B85 -t semmiképp sem szeretnék, ezt most nem akarom kifejteni miért, H97 alá nem fogok menni. A Gaming verzió azért van mert 3-4 ezer forint különbség van a sima és gaming között, és legalább jobban néz ki a plexi oldalú házban.

Az SSD vel mi a gond? Ahogy néztem hasonló árúak között ez a elggyorsabb.

2015. júl. 29. 11:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem mi a gond a B85-el főleg hogy az alá a proci alá felesleges a H97 még egy 81 is elég lenne de az már tényleg a legalja.

Adata nem túl híres márka

Ha mindenképpen szeretnél SSD-t akkor már inkább ezt ez legalább megbízható

[link]


Vagy a Samsung Evo-k között nézelődj.

2015. júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A jelenlegi ramom is A-Data és semmi problémám nincs vele.

Volt Samsung HDD-m, egy utolsó fos volt, szóval SSD ből nem szeretnék Samsungot.


Majd meglátom, vagy az lesz amit linkeltél, vagy maradok az A-Datánál vagy esetleg valami Kingston nézek.

2015. júl. 29. 12:49
 6/9 A kérdező kommentje:

Egy normálisabb B85 is 28-30 ezer között van, a H97 meg 34 ezer. Az a +4 ezer semmit nem számít, ha B85 -t veszek a különbségből nem fogok tudni jobb kártyát venni.

Meg amúgy is, nálam videó kártya terén csakis NVidia jöhet szóba.

2015. júl. 29. 13:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Az a B85 amit írtam az 20K körül van. Amennyit te írtál annyiért meg nem éri meg B85 venni.

A Samsungal meg megint nem tudom mi bajod anno amikor még csinált merevlemezeket a legjobbak közé tartozott attól hogy kifogtál egy hibás darabot még jó. Nekem a nagy gépbe volt samsung amit most külső HDD-ként használok már megvan vagy 6 éve és semmi baja.

2015. júl. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az egész Samsung márkáról nincs jó véleményem, és az a Samsung HDD ami nekem volt 512 GB-s létére 11 ezerbe került de egy mezei Toshiba lenyomta minden téren...

Ez pont ugyan olyan mint hogy te azt mondtad az A-Datára hogy rossz, mert rossz tapasztalod volt vele / "névtelen" számodra, míg nekem A-Data márkájú a ramom és az égvilágon semmi gond nincs vele.


B85 -t nem szeretnék, mivel plexi oldalú a ház ( és piros led mintás ) az a B85 amit írtál nagyon rondám mutatna benne, nekem meg megér annyit a kinézet hogy +10k t ráköltsek, és lesz egy amúgy is mérföldekkel jobb lapom.

Hiszed vagy sem, eredetileg MSI Z97 Gaming 5 -t akartam bele venni, de arról egy ismerősömnek sikerült lebeszélni, azt én is beláttam hogy teljesen felesleges bele, de H97 alá nem vagyok hajlandó menni.


SSD ből viszont azt a HyperX-t fogom venni amit linkeltél, azt köszönöm szépen, vélemények alapján és adatok alapján is f**zának tűnik.

2015. júl. 29. 17:49
 9/9 anonim ***** válasza:

Jó rendben legalább te is meg én is megindokoltuk hogy mit miért.

Annak örülök hogy hogy HyperX-et veszed hidd el azzal jobban fogsz járni.

A lappal sem lesz semmi gond.

És összességében így is teljesen jó gép lesz. :D

2015. júl. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!