Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek? Dell...

Milyen laptopot vegyek? Dell vagy Toshiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Mostanában nézegetek új laptopokat, és találtam kettőt is, ami felkeltette érdeklődésemet. Íme itt van két link, mely tartalmazza a jellemzőket mindkettőről:

[link]

[link]


Számomra egyik fontos szempont lenne az, hogy tudjak a kiválasztott készülékkel hatékonyan dolgozni, de emellett szeretnék lazításként pl. játszani vele vagy videókat nézni.

Egyértelműen a hatékonyság és lenne a fő szempont, azonban szeretnék kompromisszumokat kötni a legjobb választás érdekében, hogy gyorsan is menjen a gép, meg hogy szórakozni is tudjak vele.

Ja, még egy fontos dolog van még: a minőség, azaz hogy szeretném, ha minél tovább bírná, akár folyamatos terhelés mellett is.(mert hát mégis dolgozni szeretnék rajta)

Ebben szeretném segítségeteket kérni, hogy szerintetek melyik készülék lenne jobb választás. Vagy esetleg valaki tud jobbat, azt is szívesen elfogadom.


Előre is köszi a válaszokat.



2015. júl. 29. 11:56
 1/4 BM-Striker ***** válasza:
120-ból nem igazán kapsz jó gépet, de a kettő kötül inkább a Toshiba.
2015. júl. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is a Toshiba a szimpatikusabb, viszont olvasgattam blogokat laptopokról, és nagyon sokan dicsérik a Dell-t is. És ha ennyien dicsérik, biztos, hogy van valami oka.
2015. júl. 29. 12:59
 3/4 BM-Striker ***** válasza:

De nem a 3000-es szériát.



Az L50 kb Dell Inspiron 5548-al egy ketegória.

2015. júl. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BM-Striker ***** válasza:
Mármint Inspiron 5558
2015. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!